Mykorhízne huby

2 položiek celkom
Symbivit
od 6,90 €

Mykorhízne huby pre zeleninu, kvety, vinič a ovocné stromy. Vyskúšajte silu prírodných pomocníkov pre vaše rastliny!

59/150
Biobizz All Mix
Tip
od 9 €

Prémiový univerzálny substrát jedinečný svojim zložením. Obsahuje rašelinu, humus vyrobený dážďovkami, mykorhízne huby a perlit. Biobizz substrát pre izbové rastliny,...

572/20

Mykorhízne huby vytvárajú symbiózny vzťah s rastlinou, ktorý funguje počas celého života. Tajomstvo tohto prospešného spolužitia spočíva v tom, že koreňový systém rastlín sa prepája s hubami, ktoré sú následne unikátnou a netradičnou výživou pre rastliny.  

Mykorhízne huby zlepšujú celkovú vitalitu rastlín (rast a výživu). Veľkým plusom je, že sa znižuje potreba zálievky a hnojenia. Mykorhízne huby výrazne uľahčujú rastline nažívanie aj v nepriaznivých podmienkach.

Blahodárne účinky mykorhíznych húb dosiahnu vaše rastliny s týmito prípravkami:

  • Symbivit pomáha rastline prijať až 700 násobne viac živín. Čo sa prejaví v zdravom raste, plodnosti, či vo zvýšenej odolnosti rastlín voči chorobám a škodcom. Je vhodný pre zeleninu, ovocné stromy, izbové a balkónové kvety.
  • BIOBIZZ ALL MIX je rašelinový substrát obohatený o humus vyrobený dážďovkami, mykorhízne huby a perlit. Vytvára optimálne prostredie pre rast zdravých rastlín a bohatú úrodu. Ocenia ho všetky izbové kvety, balkónové kvety, ovocie a zelenina.