NPK hnojivo Brusnice

6 položiek celkom
Humac® Agro
Tip
od 18 €

Prírodný stimulátor úrodnosti pôdy a pôdny detoxikant. Obsahuje všetky v prírode sa vyskytujúce makro, mikro a stopové prvky.

467/5 K
hnojik
Tip
od 7,90 €

Univerzálne NPK hnojivo s použitím na záhradu aj izbové kvety. Bez zápachu. Silný odpudivý účinok na škodcov ako molice, vošky, skočky. 

912/1-3
hosticke 5 kg
Tip
od 4,90 €

Univerzálne NPK hnojivo, ktoré zásobuje rastliny rovnomerne živinami. Prináša vyššiu úrodu.

839/1 K
hnoj sity
Tip
14 €

Organické hnojivo z odležaného konského trusu. Hnojivo je čisté, bez prístelky. Nezapácha. Hnojivo pochádza z rodinnej farmy pri Zvolene, kde sú kone vo voľnom pastvinnom...

938
HH guano 1kg RGB lr
7,90 €

Čisto prírodné guáno (trus morských vtákov). Zvyšuje obsah humusu a úrodnosť pôdy. Pôsobí dlhodobo a poskytuje rastlinám živiny počas celého vegetačného obdobia.

924
hosticke hnojivo na cucoriedky 500ml
Novinka
5,90 €

Organické hnojivo na čučoriedky pre zdravý rast a výživu. Obsahuje NPK a guáno (trus morských vtákov).

881

Znásobte svoje záhradkárske úspechy s organickými NPK hnojivami na brusnice. Organické NPK hnojivá na brusnice pomáhajú rastlinám prijať viac živín, podporujú ich správny rast, zlepšujú chuť a tvorbu plodov. Pravidelné hnojenie brusnice zvyšuje aj odolnosť rastlín voči stresovým situáciám (horúčavy, sucho, choroby, škodcovia). NPK hnojivá zásobujú brusnice živinami rovnomerne a pôsobia dlhodobo. Vyberte si z bohatej ponuky NPK hnojív na brusnice od obľúbených slovenských výrobcov.

#showmore#

S organickými NPK hnojivami z našej ponuky si ľahko dopestujete bohatú nádielku brusníc počas celej sezóny:

  • Hnojík je univerzálne NPK hnojivo s použitím pre všetky druhy rastlín. Obsahuje chitín, ktorý podporuje imunitu rastlín. Má silne odpudivý účinok na škodcov ako molice, vošky, skočky.    
  • Hoštické hnojivo na čučoriedky obsahuje guáno (trus morských vtákov), ktoré je mimoriadne povzbudivé pre rast a výživu brusníc počas celého vegetačného cyklu. 
  • Rokohumin Kyslomilné rastliny pomáha brusniciam absorbovať viac živín, čo podporuje ich silný rast a bohatú tvorbu plodov.

Tekuté verzus granulované NPK hnojivo na brusnice

Tekuté NPK hnojivá na brusnice sú dôležité pre plné zdravie a vitalitu rastlín. Oproti granulovaným hnojivám, tekuté NPK hnojivá sa skôr odplavia z pôdy. Tekutým NPK hnojivom teda musíte hnojiť častejšie, približne 1x za 2-3 týždne. Tekuté hnojivo aplikujte zálievkou ku koreňom rastlín alebo postrekom na list. 

PRÍRODNINY TIP

  • Hnojenie postrekom na list je veľmi dôležité. Postrek na list pomáha rastline v stresových situáciách (sucho, napadnutie škodcom, preliatie, krupobitie), kedy rastlina nedokáže dostatočne čerpať živiny koreňmi. Živiny z postreku na list prijíma rastlina oveľa lepšie.

Granulované NPK hnojivá na brusnice sa aplikujú jemným zakopaním ku koreňom a pôsobia dlhodobo. Následne pridajte zálievku, aby sa účinok hnojiva stimuloval. Pri výsadbe rastlín, vysypte hnojivo do vopred vyhĺbenej jamy a zmiešajte ho so zeminou. Následne do jamy vysaďte rastlinu a zalejte vodou. NPK hnojivá a vaša správna starostlivosť podporujú správne zakorenenie rastlín a dodávajú brusniciam živiny už pri výsadbe a počas rastu. Granulovaným hnojivom postačí hnojiť v priemere 2-3x za sezónu.