Ekologická drogéria

Ekologické prípravky z našej ponuky zahŕňajú široké spektrum produktov na umývanie riadu, upratovanie, pracie prostriedky mydlá. Obsahujú účinné prírodné zložky, ktoré si ľahko poradia s každou nečistotou. Či už pri umývaní riadu v umývačke, upratovaní v kúpeľni, kuchyni alebo na WC.  

Všetky prípravky sú šetrné k vášmu zdraviu a k prírode. Čo ocení najmä vodný ekosystém. Sú výborným pomocníkom v každej domácnosti. Vytvorte už dnes svoje nové, eko-mysliace JA!

 

 

Najpredávanejšie

5 položiek celkom
EVAA green all floor cleaner 1L
Novinka
17 €

Ekologický čistič pre všetky typy podláh a povrchov. Obsahuje aktívne mikroorganizmy. Vhodné pre ľudí s citlivou pokožkou.

1027
EVAA green interior cleaner 500ml
Novinka
11 €

Mikrobiálny čistič na čistenie akéhokoľvek tvrdého povrchu (kuchyne, pracovné dosky, stoličky, stoly, kúpeľne). Obsahuje užitočné mikroorganizmy.

1024
EVAA green sanitary cleaner 500ml
Novinka
11 €

Mikrobiálny čistič špeciálne navrhnutý pre toalety a kúpeľne. Obsahuje užitočné mikroorganizmy, ktoré eliminujú zápach a nečistoty.

1021
EVAA friendly descaler 500ml 1
Novinka
12 €

Odstraňuje stopy vodného kameňa. Vhodný na čistenie umývadiel, sprchových kútov, vane, kachličiek, vodovodných batérií. 100 % ekologické.

1018
Finebio Stain+Odour Eliminator
9,90 €

Ekologicky si poradí so škvrnami a eliminuje zápachy. Dôkladne čistí koberce, sedačky alebo peliešky domácich miláčikov pomocou bioenzymatických procesov.

215