Izbové rastliny

Najpredávanejšie

Biobizz Leaf Coat
 
od 12 €
Biobizz Bio Bloom
 
od 7,90 €
Biobizz Topmax
 
od 17 €
Biobizz All Mix
 
od 9 €
Biobizz Bio Grow
 
od 6 €
Biobizz Fish Mix
 
od 8,50 €
Biobizz Alg-A-Mic
 
od 11 €
Biobizz Acti-Vera
 
od 11 €
24 položiek celkom
Symbivit
od 6,50 €

Mykorhízne huby pre zeleninu, kvety a ovocné stromy. Vyskúšajte silu prírodných pomocníkov pre vaše rastliny!

59/150
Biobizz Leaf Coat
od 12 €

Prírodná ochrana pred škodlivým hmyzom a hubovitými ochoreniami. Aplikuje sa na listy rastlín. Ideálna ochrana pre izbové kvety.

809/500
Biobizz Bio Bloom
od 7,90 €

Hnojivo na kvety a stimulátor bohatého zakvitnutia rastlín. Obsahuje draslík, fosfor a dusík (NPK), tiež enzýmy, aminokyseliny a rastlinné hormóny.  

599/500
Biobizz Topmax
od 17 €

Stimulátor silného rastu kvetov a zdravých, chutných plodov pre zeleninu a ovocie. Obsahuje humínové a fulvové kyseliny.

590/500
Biobizz All Mix
Tip
od 9 €

Prémiový univerzálny substrát jedinečný svojim zložením. Obsahuje rašelinu, humus vyrobený dážďovkami, mykorhízne huby a perlit. Biobizz substrát pre izbové rastliny,...

572/20
BioTomal Žlté lepové doštičky pre izbové a balkónové rastliny
Tip
4,90 €

Žlté lepové dosky pre izbové kvety. Účinné na odchyt škodlivého hmyzu, ako sú vošky, smútivky, molice.

773
Biobizz Bio Grow
Tip
od 6 €

Prírodné NPK hnojivo na zeleninu aj izbové kvety. 100% extrakt holandskej cukrovej repy. Bohaté na NPK, minerály. Podporuje pôdny život.

605/500
Biobizz Fish Mix
od 8,50 €

Stimuluje produkciu pôdnych mikroorganizmov a užitočných baktérií. Obsahuje emulziu rýb zo Severného mora a extrakt cukrovej repy.

602/500
Biobizz Alg-A-Mic
od 11 €

Protistresový stimulátor pre rastliny. Pomáha pri chorobách, suchu alebo krupobitiu.

596/500
Biobizz Acti-Vera
od 11 €

Prírodný stimulátor imunity rastlín. Obsahuje extrakt Aloe Vera.

587/250
Biobizz Root Juice
od 14 €

Stimulátor explozívneho rastu koreňového systému. Obsahuje kyselinu humínovú a morské riasy.

581/250
Biobizz Bio Heaven
Tip
od 19 €

Prémiové organické hnojivo. Obsahuje 18 dôležitých aminokyselín. Podporuje silný rast a odolnosť rastlín. Prírodný stimulátor metabolizmu. 

575/250
Hore
Ďalšie produkty

Obklopiť sa krásnymi izbovými rastlinami nie je len spôsob ako si vkusne zariadiť a vyzdobiť dom. Ich schopnosť osviežiť a ozdraviť domácnosť netreba podceňovať. Izbové rastliny sú prospešné pre vnútornú klímu interiéru a drvivá väčšina starostlivosti o nich predstavuje široký a dostupný výber prípravkov v organickej kvalite.

#ShowMore#

Vytvorte si zelenú oázu z izbových rastlín

Bez ohľadu na to, či žijete v malom byte alebo vo veľkom dome, umiestnenie niektorých druhov izbových rastlín do vášho domova môže podporiť vaše zdravie a navodiť pocit pohody. Súkromná interiérová záhrada môže byť vašim útočiskom pred vonkajším svetom. Izbové rastliny umiestnené v interiéri preukázateľne:

  • Čistia vzduch.
  • Priaznivo pôsobia na životné prostredie.
  • Dekorujú priestor ekologickým spôsobom.

Na dosiahnutie podpory izbových rastlín je okrem prirodzených predispozícii, akými sú dostatok svetla a vlahy, nevyhnutná stimulácia v podobe výživových doplnkov a hnojív.

Izbové rastliny a prostredie, v akom ich pestujeme, sú aj lákadlom pre rôzny hmyz, plesne, huby a iné druhy škodcov. Dobrým zvykom je vizuálne skontrolovať rastlinu zakaždým, keď ju zalievate. Takto budete môcť podniknúť kroky k vyriešeniu problému.

Aby ste mohli účinne bojovať so škodcami, musíte vedieť, ako vyzerajú, čo im chutí a ako sa rozmnožujú. Siahnite po prípravkoch na izbové rastliny, ktoré cielene útočia na konkrétny problém. Rýchle riešenie ponúka aplikácia prípravkov špeciálne vyvinutých pre základnú i nadštandardnú starostlivosť izbových rastlín z tejto sekcie.

S ekologickými výrobkami môžete udržať svoje rastliny zdravé bez toho, aby ste si do svojej domácnosti priniesli nebezpečné pesticídy, insekticídy alebo fungicídy.

Prevencia rastlín je prvoradá

Kvetináče by ste mali pred každým použitím dôkladne vyčistiť. Na vysádzanie alebo na presádzanie raslín používajte čerstvú, sterilnú pôdu a listy pravidelne zbavujte prachu. Nájdite si čas na hľadanie chýb. Dôsledným pozorovaním izbových rastlín môžete odhaliť množstvo nedostatkov, akými sú chorobné listy a stonky, lepkavé zvyšky alebo malé vajíčka.

Ak niečo spozorujete, ihneď rastlinu izolujte a zvážte ľahké postrekovanie netoxickými prípravkami. Takto výrazne znížite pravdepodobnosť krížovej kontaminácie nielen škodcov, ale aj plesní a škodlivých baktérií parazitujúcich na Vašich izbových rastlinách a podporíte ich zazelenanie, kvitnutie a zdravý rast.