Záhradnícky substrát

Záhradnícky substrát je základom úspešného pestovania. Preto vám ponúkame len najlepšie substráty na trhu najmä zo Slovenska.

Našim jednoznačným tipom je záhradnícky substrát Biobizz All Mix. Obsahuje mykorhízne huby, humus vyrobený dážďovkami, perlit a rašelinu - takéto zloženie v iných substrátoch nenájdete. Je určený pre všetky izbové kvety, balkónové kvety, zeleninu, ovocné stromy. Biobizz All Mix kúpite v praktických 20 l a 50 l baleniach.

Ak by ste radi podporili slovenského výrobcu, odporúčame Gazdovský substrát od VermiVital. Jeho hlavnou zložkou je kompost vyrobený dážďovkami a rašelina. Využijete ho v okrasnom aj v úžitkovom záhradníctve. Kúpite ho v 50 l balení.

Najpredávanejšie

5 položiek celkom
vermikompost 20l
Tip
od 16,90 €

Prírodné hnojivo na zeleninu a ovocné stromy z vermi-kompostu. Poskytuje komplexné spektrum živín, nevyhnutných pre zdravie rastlín a kvalitnú úrodu.  

857/10
VermiVital Gazdovský substrát
Tip
13,90 €

Slovenský organický záhradnícky substrát pre zeleninu, ovocie či okrasné kvety. Obsahuje vermi-kompost a kvalitnú bielu rašelinu.

464
flora40l
Novinka Tip
13,90 €

Špeciálny substrát obohatený o guáno (trus morských vtákov) pre zdravý rast a bohaté zakvitnutie kyslomilných rastlín (rododendróny, azalky, hortenzie, čučoriedky).

1039
profik substrat pre citrusy 15l forestina
8,90 €

Podporuje rozvoj koreňového systému pre lepší príjem živín. Je vhodný na pestovanie a presádzanie citrusov, oleandrov, palmy.

983
gazdovsky substrat vysev
Tip
8,90 €

Špeciálne namiešaný substrát pre pestovanie sadeničiek, zakoreňovanie odrezkov a klíčenie semien.

906