Záhradnícky substrát

Záhradnícky substrát je základom úspešného pestovania. Preto vám ponúkame len najlepšie substráty na trhu najmä zo Slovenska.

Naším jednoznačným tipom je záhradnícky substrát Biobizz All Mix. Obsahuje mykorhízne huby, humus vyrobený dážďovkami, perlit a rašelinu - takéto zloženie v iných substrátoch nenájdete.  Je určený pre všetky izbové kvety, balkónové kvety, zeleninu, ovocné stromy. Biobizz All Mix kúpite v praktických 20 l a 50 l baleniach.

Ak by ste radi podporili slovenského výrobcu, odporúčame Gazdovský substrát od VermiVital. Jeho hlavnou zložkou je kompost vyrobený dážďovkami a rašelina. Využijete ho v okrasnom aj v úžitkovom záhradníctve. Kúpite ho v 50 l balení.

Najpredávanejšie

5 položiek celkom
gazdovsky substrat
Novinka Tip
12,90 €

Slovenský substrát určený pre čučoriedky a kyslomilné rastliny. Je tvorený zmesou vermikompostu, kvalitnej bielej rašeliny a je obohatený o NPK.

890
Biobizz Light Mix
od 9 €

Substrát pre výsev semien a pestovanie sadeníc. Obsahuje rašelinu, perlit a stopové prvky.

584/20
Biobizz All Mix
Tip
od 9 €

Prémiový univerzálny substrát jedinečný svojim zložením. Obsahuje rašelinu, humus vyrobený dážďovkami, mykorhízne huby a perlit. Biobizz substrát pre izbové rastliny,...

572/20
gazdovsky substrat vermital (1)
Novinka
12,90 €

Slovenský substrát určený pre muškáty a balkónové kvety. Je tvorený zmesou vermikompostu, kvalitnej bielej rašeliny a je obohatený o NPK.

863
VermiVital Gazdovský substrát
Tip
12,90 €

Slovenský organický substrát pre zeleninu, ovocie či okrasné kvety. Obsahuje vermi-kompost a kvalitnú bielu rašelinu.  

464