Záhradnícky substrát

Najpredávanejšie

3 položiek celkom
Biobizz All Mix
Tip
od 9 €

Prémiový univerzálny substrát jedinečný svojim zložením. Obsahuje rašelinu, humus vyrobený dážďovkami, mykorhízne huby a perlit.

572/20
gazdovsky substrat vermital (1)
Novinka
12,90 €

Slovenský substrát určený pre muškáty a balkónové kvety. Je tvorený zmesou vermikompostu, kvalitnej bielej rašeliny a je obohatený o NPK.

863
Biobizz Light Mix
od 8 €

Substrát pre výsev semien a pestovanie sadeníc. Obsahuje rašelinu, perlit a stopové prvky.

584/20

Záhradnícky substrát je základom úspešného pestovania. Preto vám ponúkame len najlepšie substráty na trhu najmä zo Slovenska.

Naším jednoznačným tipom je záhradnícky substrát Biobizz All Mix. Obsahuje mykorhízne huby, humus vyrobený dážďovkami, perlit a rašelinu - takéto zloženie v iných substrátoch nenájdete.  Je určený pre všetky izbové kvety, balkónové kvety, zeleninu, ovocné stromy. Biobizz All Mix kúpite v praktických 20 l a 50 l baleniach.

Ak by ste radi podporili slovenského výrobcu, odporúčame Gazdovský substrát od VermiVital. Jeho hlavnou zložkou je kompost vyrobený dážďovkami a rašelina. Využijete ho v okrasnom aj v úžitkovom záhradníctve. Kúpite ho v 50 l balení.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie