Gazdovský substrát

12,90 € / ks
Vypredané
Položka bola vypredaná…

Slovenský organický substrát pre zeleninu, ovocie či okrasné kvety. Obsahuje vermi-kompost a kvalitnú bielu rašelinu.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Stimuluje Podnetom život
Stimuluje pôdny život
Slovenský výrobok
Slovenský výrobok
Pre celu záhradu
Pre celú záhradu

Gazdovský substrát VermiVital je starostlivo namiešaný z najlepších zdrojov organických živín. Zdravá pôda bez nebezpečných pesticídov je schopná poskytnúť tú najzdravšiu úrodu a to od sadenia až po zber chutných zdravých plodov. Zaistite, aby tohtoročné rastliny mali úplne prírodnú organickú potravu potrebnú na rozkvet s Gazdovským substrátom VermiVital.

Gazdovský substrát VermiVital môže použiť každý, kto chce silnú a zdravú pôdu, ktorá má optimálnu dostupnosť vody, živín a vysoký podiel postupne sa uvoľňujúcich organických látok. Doprajte svojim rastlinám silný štart, ktorý im poskytne správne množstvo výživy.

Je ideálny na používanie v okrasnom aj v úžitkovom záhradníctve. S obľubou sa používa pri zakladaní trávnikov, hnojení vinohradov alebo ovocných sadov. Vhodný však nie je pre kyslomilné rastliny (vresy, magnólie, čučoriedky, ihličnaté dreviny a pod). 

Gazdovský substrát VermiVital - zloženie

  • Jedná sa o špeciálnu zmes vermikompostu a kvalitnej bielej rašeliny frakcie 0 – 20 mm obohatenú kvalitným organickým hnojivom.
  • Biela rašelina zlepšuje prevzdušňovanie a zvyšuje odtok.
  • Je bohatý na NPK, mikro a makro živiny, vďaka čomu vyživuje rastliny a uspokojuje ich presné potreby vo všetkých fázach rastu.

Aplikovanie Gazdovského substrátu VermiVital

  • Pestovanie v záhone a vo voľnej pôde: Na upravený povrch pôdy rovnomerne naneste substrát (min. 2–3 l/) a zapracujte ho do hĺbky koreňovej sústavy.
  • Výsadba ovocných, okrasných stromov i vinohradov: Do pôdy si pripravte jamky, kde vložíte rastlinu, v pomere 1:2 nasypte v substrát a vykopanú zeminu dobre zamiešajte. Zasadenú rastlinu jemne popritláčajte a nezabudnite zaliať dostatočným množstvom vody.

Balenie: 50 l 

Dodatočné parametre

Kategória: Záhradnícky substrát, Starostlivosť o záhradu
Hmotnosť: 15 kg
Vhodné pre: Univerzálne
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: