Ochrana rastlín na záhrade

Choroby a škodcovia rastlín sú bežnou súčasťou pestovania na záhrade. Vyberte si z prírodných prípravkov, ktoré pomáhajú vitalite rastlín a ochraňujú ich pred škodcami. Overené bio postreky u nás nájdete od značiek bioTomal, Bioka, Biobizz, Humix alebo VermiVital. Obľúbené sú najmä postreky na vinič alebo postreky proti múčnatke.

Najpredávanejšie

12 položiek celkom
SK 4 litry hnojik
Tip Najpredávanejšie hnojivo
od 8,50 €

Univerzálne NPK hnojivo pre celú záhradu. Bez zápachu. Podporuje odolnosť rastlín. Silný odpudivý účinok na škodcov ako molice, vošky, skočky. 

912/1-3
stopset
3,90 €

Účinná  bio ochrana proti škodlivému hmyzu - molice, smútivky, vrtivky, vošky, skočky, minérky, strapky, nosániky.

1042
Humix® Bór na vinič
6,90 €

Organický stimulátor úrodnosti. Zvyšuje tiež odolnosť voči chorobám (múčnatka). Obsahuje bór, humínové kyseliny, makroživiny.

611
chitopron
6,90 €

Prírodný stimulátor imunity proti múčnatke, monilióze a plesniam.

977
ferrumoil 50ml
4,90 €

Postrek na prevenciu a liečenie chlorózy (žltnutie listov) pri nedostatku železa. Zlepšuje chuť a kvalitu plodov. Zvyšuje aj odolnosť rastlín proti škodcom a hubovým chorobám.

1004
floravita citro 100ml
4,90 €

Eko postrek pre efektívnu elimináciu škodcov a patogénov. Obsahuje dusík a citrusovú silicu. Zvyšuje odolnosť a kvalitu plodov.

998
Agro Natura Rock Effect
od 5,90 €

Bio ochrana proti americkej múčnatke, moliciam, voškám, strapkám. Jarná prevencia pre okrasné rastliny, plodovú zeleninu a ihličnaté dreviny. Zvyšuje obranyschopnosť a odolnosť...

140/100
boroil 50 ml
4,90 €

Boritanové hnojivo pre optimálnu výživu a vyššiu odolnosť rastlín proti škodcom a hubovým chorobám (múčnatka, molice, roztočce, strapky, štítničky, puklice).

1001
floravita coco 100 ml
3,90 €

Bio ochrana proti múčnatke a hubovým ochoreniam. Zachraňuje rastliny aj pri silnom napadnutí patogénom. Vhodné pre vinič, jadroviny, drobné ovocie a plodovú zeleninu.

992
cuprotonic
6,90 €

Zvyšuje odolnosť rastlín proti bakteriálnym a hubovým chorobám, vrátane múčnatky, moniliózy, peronospóry a botrytídy.

974
novaferm orion 250 ml
10,90 €

Ekologický postrek na ochranu rastlín proti žravému a cicavému škodlivému hmyzu (vošky, strapky, molice, vijačky, vrtivky). Podporuje odolnosť rastlín, zvyšuje kvantitu a...

971
BioTomal Žlté lepové dosky do záhrady
Tip
5,30 €

Žlté lepové dosky do záhrady. Účinné proti voškám, skočkám, moliciam a smútivkám.  

779