Hnojivo na izbové rastliny

Aj vy sa vždy tešíte, keď sa z obchodu vraciate s novým kvetinovým prírastkom ? Aby ste im však zabezpečili dlhý a zdravý život, je dôležité zohľadňovať individuálne nároky každej rastliny. Po zimných mesiacoch dopĺňajte živiny a vyberajte také hnojivá, ktoré majú vyvážený pomer dusíka, fosforu a draslíka. Podporíte rast rastlín a bohatú tvorbu kvetov. 

Organické hnojivá z našej ponuky sú starostlivo maniešané z čisto prírodných zložiek. Obsahujú rohovinu, extrakty z aloe vera, morských rias a živočíchov, či holandskej cukrovej repy a mnoho ďalších prospešných látok. Preto rastlinu neprehnojíte. Sú vhodné pre široké spektrum izbových raslín. Slabé alebo nekvitnúce izbovky dostanú opäť chuť žiť. A budú odolnejšie voči škodcom a chorobám.

Najpredávanejšie

7 položiek celkom
SK 4 litry hnojik
Tip Najpredávanejšie hnojivo
od 8,50 €

Univerzálne NPK hnojivo pre celú záhradu. Bez zápachu. Podporuje odolnosť rastlín. Silný odpudivý účinok na škodcov ako molice, vošky, skočky. 

912/1-3
Rokosan Rokohumin Univerzál
Tip
7,50 €

Organické tekuté hnojivo na zeleninu, kvety či stromy. Obsahuje NPK, minerály, aminokyseliny, humínové kyseliny. Aplikácia na list alebo ku koreňom.

248
Rokosan Univerzál
6,90 €

Organické univerzálne dusíkaté hnojivo. Obsahuje mletú rohovinu, ktorá je zdrojom dusíka.

278
142 puda1litr
Novinka
14,90 €

Špeciálne vyvinuté bio uhlie pre izbové a balkónové rastliny. Vytvára ideálne podmienky pre zdravý rast a bez nutnosti presádzania.

1009
muskaty
od 6,90 €

Organické hnojivo na muškáty a balkónové kvety pre zdravý rast a výživu. Obsahuje NPK a guáno (trus morských vtákov). Tekutá aj granulovaná forma.

872/500
Biobizz Root Juice
od 14 €

Stimulátor explozívneho rastu koreňového systému. Obsahuje kyselinu humínovú a morské riasy.

581/250
Rokosan Rokohumin Kvitnúce kvety
7,50 €

Organické tekuté hnojivo na kvety. Obsahuje NPK, minerály, aminokyseliny, humínové kyseliny. Aplikácia na list alebo ku koreňom.

239