Ihličnany - organický substrát

2 položiek celkom
gazdovsky substrat
Novinka
12,90 €

Slovenský substrát určený pre čučoriedky a kyslomilné rastliny. Je tvorený zmesou vermikompostu, kvalitnej bielej rašeliny a je obohatený o NPK.

890
VermiVital Eisenia Humus
Tip
od 14 €

Bio kompost ktorý slúži ako prírodné hnojivo. Obsahuje prospešné humínové kyseliny, fulvokyseliny, aminokyseliny, fytohormóny.

455/10

Ihličnany, ktoré majú správne pôdne podmienky, optimálne množstvo vody, dostatok svetla a výživných látok, ozdobia každú záhradu. Pri výsadbe ihličnanov odporúčame použiť špeciálny substrát pre kyslomilné rastliny, ktorý je obohatený o mikro a makroživiny. Organické substráty z našej ponuky podporujú vzdušnosť pôdy, ľahko sa vstrebávajú koreňmi rastlín a podporujú zdravý rast ihličnanov. Používanie kvalitných substrátov, organických hnojív a správna starostlivosť vám prinesie zdravé a vitálne ihličnany.

#showmore#

S organickými substrátmi vytvoríte skvelý základ pre zdravé ihličnany:

  • Gazdovský substrát pre kyslomilné rastliny zabezpečuje optimálnu dostupnosť vody a vysoký podiel postupne sa uvoľňujúcich organických látok. Okrem ihličnanov ho využijete aj pre iné kyslomilné rastliny (rododendróny, azalky, vresy, čučoriedky).
  • Gazdovský substrát VermiVital je špeciálne namiešaný z vermikompostu, bielej rašeliny a je obohatený o NPK prvky. Prevzdušňuje pôdu a zvyšuje odtok vody. Je vynikajúci na sadenie a presádzanie ihličnanov.