Smrek - organický substrát

2 položiek celkom
gazdovsky substrat
Novinka Tip
13,90 €

Slovenský substrát určený pre čučoriedky a kyslomilné rastliny. Je tvorený zmesou vermikompostu, kvalitnej bielej rašeliny a je obohatený o NPK.

890
VermiVital Gazdovský substrát
Tip
13,90 €

Slovenský organický substrát pre zeleninu, ovocie či okrasné kvety. Obsahuje vermi-kompost a kvalitnú bielu rašelinu.  

464

Smrek, ktorý má správne pôdne podmienky, optimálne množstvo vody, dostatok svetla a výživných látok, ozdobí každú záhradu. Pri výsadbe smreka odporúčame použiť špeciálny substrát pre kyslomilné rastliny, ktorý je obohatený o mikro a makroprvky. Organické substráty z našej ponuky podporujú vzdušnosť pôdy, ľahko sa vstrebávajú koreňmi rastlín a podporujú zdravý rast smreka. Používanie kvalitných substrátov, organických hnojív a správna starostlivosť vám prinesie zdravé smreky počas celého roka.

#showmore#

S organickými substrátmi vytvoríte skvelý základ pre zdravé pestovanie smreka:

  • Gazdovský substrát pre kyslomilné rastliny zabezpečuje optimálnu dostupnosť vody a vysoký podiel postupne sa uvoľňujúcich organických látok. Okrem ihličnanov ho využijete aj pre iné kyslomilné rastliny (rododendróny, azalky, vresy, čučoriedky).
  • Gazdovský substrát VermiVital je špeciálne namiešaný z vermikompostu, bielej rašeliny a je obohatený o NPK prvky. Prevzdušňuje pôdu a zvyšuje odtok vody. Je vynikajúci na sadenie a presádzanie smreku.