Bazalka - organický substrát

2 položiek celkom
Biobizz All Mix
Tip
od 9 €

Prémiový univerzálny substrát jedinečný svojim zložením. Obsahuje rašelinu, humus vyrobený dážďovkami, mykorhízne huby a perlit. Biobizz substrát pre izbové rastliny,...

572/20
VermiVital Gazdovský substrát
Tip
13,90 €

Slovenský organický substrát pre zeleninu, ovocie či okrasné kvety. Obsahuje vermi-kompost a kvalitnú bielu rašelinu.  

464

Hoci je pestovanie bazalky nenáročné, vo výživnej pôde bude extra prosperovať. Preto myslite už pri výsadbe bazalky na kvalitné substráty. Substráty z našej ponuky sú obohatené o mikro a makroživiny, podporujú prevzdušnenie pôdy a zdravý rast bazalky. V jesennom období môžete vyčerpanú pôdu pohnojiť vermikompostom a doplniť bazalke chýbajúce živiny. Používanie kvalitných substrátov, organických hnojív a správna starostlivosť vám prinesie zdravú a chutnú bazalku. 

#showmore#

Dopestujte si bazalku, ktorá ochutí vaše kulinárske špeciality:

  • Biobizz All Mix obsahuje prvotriednu zmes rašeliny, mykorhíznych húb, humusu vyrobeného dážďovkami a perlit. Do substrátu nevysievajte semená alebo mladé semenáčiky, pretože vysoký výživový obsah by ich mohol spáliť.
  • Gazdovský substrát VermiVital je špeciálne namiešaný z vermikompostu, bielej rašeliny a je obohatený o NPK prvky. Prevzdušňuje pôdu a zvyšuje odtok vody. Je vynikajúci na sadenie a presádzanie bazalky.