Biobizz All Mix

Tip
Značka: Biobizz
9 € / ks 17 € / ks od 9 € / ks
Skladom (>10 ks) Skladom (5 ks) Zvoľte variant
Variant

Prémiový univerzálny substrát jedinečný svojim zložením. Obsahuje rašelinu, humus vyrobený dážďovkami, mykorhízne huby a perlit. Biobizz substrát pre izbové rastliny, záhradnícky substrát

Detailné informácie

Podrobný popis

Komplexne hnojivo
Obsahuje mykorhýzne huby
Pre celu záhradu
Pre celú záhradu
Nezanecháva reziduá v pôde
Nezanecháva reziduá
Vegan
Vegan

Biobizz All Mix je prémiový univerzálny prírodný substrát jedinečný svojim zložením. Obsahuje rašelinu, humus vyrobený dážďovkami, mykorhízne huby a perlit.

Biobizz All Mix - najkvalitnejší organický substrát na trhu

Organický substrát Biobizz All Mix patrí k najkvalitnejším substrátom na európskom trhu. Obsahuje všetko, čo si môžte priať pre silný a zdravý rast rastlín. A navyše, v organickej forme.

  • Rašelina je priepustná, výživná, ideálna na rast koreňov.
  • Humus vyrobený dážďovkami je prvotriedne hnojivo obsahujúce všetky dôležité živiny.
  • Mykorhízne huby aktivujú pôdny život a pomáhajú rastline počas celého života.
  • Perlit pomáha zadržiavať vodu v substráte.

Biobizz All Mix môžete použiť pre všetky izbové kvety, balkónové kvety a zeleninu. Do substrátu neodporúčame vysievať semená alebo sadiť mladé semenáčiky, pretože vysoký výživový obsah by ich mohol spáliť.

Substrát Biobizz All Mix je tiež ideálny substrát pri sadení ovocných stromov alebo sadeníc zeleniny. Stačí pridať substrát do vykopanej jamy a substrát sa postará o zdravý začiatok rastu rastlín. Mykorhízne huby navyše budú pomáhať rastlinám po celý ich život.

Aplikácia Biobizz All Mix

Substrát Biobizz All Mix je živý substrát, ktorý výborne funguje pri správnej starostlivosti.

  • Pri prvom použití substrátu ho navlhčite vodou a nechajte ho odstáť 36 hodín. Týmto spôsobom doprajete hnojivu a mykorhíznym hubám štart predtým, ako zasadíte rastliny.
  • Substrát ideálne funguje pri izbovej teplote, ktorá je optimálna pre mykorhízne huby.
  • Substrát je potrebné nechať preschnúť medzi jednotlivými zálievkami, aby sa mohol dobre prevzdušniť.

Balenie: 20 l a 50 l

Dodatočné parametre

Kategória: Eko záhrada, Starostlivosť o záhradu, Jahody pestovanie, Pestovanie tuje, Muškáty pestovanie, Pestovanie zemiakov, Pestovanie paradajok, Starostlivosť o ovocné stromy, Kvety pestovanie, Ruže pestovanie, Pestovanie papriky, Uhorky pestovanie, Pestovanie cesnaku, Pestovanie citrusov, Pestovanie byliniek, Pestovanie viniča, Izbové kvety pestovanie, Balkónové kvety pestovanie, Mykorhízne huby, Muškáty - mykorhízne huby, Paradajky - mykorhízne huby, Kvety - mykorhízne huby, Paprika - mykorhízne huby, Bylinky - mykorhízne huby, Balkónové kvety - mykorhízne huby, Bonsaje - mykorhízne huby, Ovocné stromy - mykorhízne huby, Tuje - mykorhízne huby, Baklažán - mykorhízne huby, Brokolica - mykorhízne huby, Cesnak - mykorhízne huby, Cibuľa - mykorhízne huby, Citrusy - mykorhízne huby, Cuketa - mykorhízne huby, Jahody - mykorhízne huby, Kaleráb - mykorhízne huby, Kapusta - mykorhízne huby, Karfiol - mykorhízne huby, Kel - mykorhízne huby, Mrkva - mykorhízne huby, Reďkovka - mykorhízne huby, Ruže - mykorhízne huby, Uhorky - mykorhízne huby, Vinič - mykorhízne huby, Zemiaky - mykorhízne huby, Zeler - mykorhízne huby, Univerzálny organický substrát do záhrady, Organický substrát na baklažán, Organický substrát na balkónové kvety, Organický substrát na bonsaje, Organický substrát na brokolicu, Organický substrát na bylinky, Organický substrát na cesnak, Organický substrát na cibuľu, Organický substrát na citrusy, Organický substrát na cuketu, Organický substrát na izbové kvety, Organický substrát na jahody, Organický substrát na kaleráb, Organický substrát na kapustu, Organický substrát na karfiol, Organický substrát na kel, Organický substrát na kvety, Organický substrát na mrkvu, Organický substrát na muškáty, Organický substrát na ovocné stromy, Organický substrát na paradajky, Organický substrát na papriku, Organický substrát na reďkovku, Organický substrát na ruže, Organický substrát na tuje, Organický substrát na uhorky, Organický substrát na vinič, Organický substrát na zemiaky, Organický substrát na zeler
Vhodné pre: Univerzálne, Baklažán, Balkónové kvety, Bonsaje, Brokolica, Bylinky, Cesnak, Cibuľa, Citrusy, Cuketa, Izbové kvety, Jahody, Kaleráb, Kapusta, Karfiol, Kel, Kvety, Mrkva, Muškáty, Ovocné stromy, Paradajky, Paprika, Reďkovka, Ruže, Tuje, Uhorky, Vinič, Zemiaky, Zeler
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
Ľ Avatar autora | 31.12.2021
V tomto substráte som vypestoval všetky sadeničky zeleniny v roku 2021. Všetky krásne vyrástli.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

 

Keď sa v bio pestovaní spomenie značka Biobizz, znalcom príde na um štýlové prevedenie a na mieru šité produkty.

Produkty Biobizz to nie sú len hnojivá. Sú to aj rôzne stimulátory, ktoré pomáhajú rastlinám v každej fáze rastu.

Biobizz tak vytvoril vlastný svet ekologických produktov.

Biobizz-1 Biobizz_2 Biobizz_logo Biobizz-4

Hnojivá Biobizz a organické stimulátory

Produkty Biobizz nenechávajú nič na náhodu.

Premyslený svet organických výrobkov dodáva rastlinám presne to, čo potrebujú - a to počas celého rastu!

 

Biobizz_vyziva-rastlin

Hnojivá Biobizz sú istou voľbou pre vašu záhradu. Vyskúšajte tiež rôzne stimulátory a ponorte sa do sveta zdravých rastlín a organického pestovania!