Sirôtka - organický substrát

3 položiek celkom
gazdovsky substrat vermital (1)
Novinka
13,90 €

Slovenský substrát určený pre muškáty a balkónové kvety. Je tvorený zmesou vermikompostu, kvalitnej bielej rašeliny a je obohatený o NPK.

863
Biobizz All Mix
Tip
od 9 €

Prémiový univerzálny substrát jedinečný svojim zložením. Obsahuje rašelinu, humus vyrobený dážďovkami, mykorhízne huby a perlit. Biobizz substrát pre izbové rastliny,...

572/20
VermiVital Gazdovský substrát
Tip
13,90 €

Slovenský organický substrát pre zeleninu, ovocie či okrasné kvety. Obsahuje vermi-kompost a kvalitnú bielu rašelinu.  

464

Sirôtka bude vo výživnej pôde extra prosperovať. Preto myslite už pri výsadbe sirôtky na kvalitné substráty. Substráty z našej ponuky sú obohatené o mikro a makroživiny, podporujú prevzdušnenie pôdy a zdravý rast sirôtky. Používanie kvalitných substrátov, organických hnojív a správna starostlivosť vám prinesie bohato zakvitnuté sirôtky, ktoré budú prekvitať aj na vašom balkóne.

#showmore#

S organickými substrátmi vytvoríte skvelý základ pre úspešné pestovanie sirôtiek:

  • Biobizz All Mix obsahuje prvotriednu zmes rašeliny, mykorhíznych húb, humusu vyrobeného dážďovkami a perlit. Je vynikajúci na sadenie a presádzanie antúrie. Do substrátu nevysievajte semená alebo mladé semenáčiky, pretože vysoký výživový obsah by ich mohol spáliť. 
  • Gazdovský substrát pre balkónové kvety je špeciálne namiešaný z vermikompostu, bielej rašeliny a je obohatený o NPK prvky. Prevzdušňuje pôdu a zvyšuje odtok vody. 
  • Gazdovský substrát VermiVital je ideálny na rozkvet a oceníte ho najmä pri sadení.