Bubnový Kompostér - 160 l

160 € –13 %
Bubnový Kompostér - 160 l
160 € –13 % 139 € / ks
Skladom (1 ks)

Bubnový kompostér je ideálny pre malé záhrady. Už žiadne hlodavce v kompostéri! Kompost už za 3 týždne.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Bubnový kompostér s moderným dizajnom sa stane vašim obľúbencom v záhrade. Pohodlne sa s ním pracuje a prináša rýchle výsledky v podobe kompostu. Bubnové kompostéry sú na Slovensku novinkou. Avšak, v západných krajinách, začínajú rotačné kompostéry prevládať vďaka mnohým výhodám.

Moderný kompostér do malých záhrad

Rotačný kompostér je ideálny do menších záhrad. Pôsobí esteticky a vďaka kvalitnému plastu sa ľahko udržiava. Kompostér má objem 160 litrov a je tak ideálny pre spracovanie odpadu z menšej záhrady a domácnosti. 

Už žiadne hlodavce v komposte

Problémom klasických kompostérov je, že priťahujú hlodavce, ako sú myši a potkany. S bubnovým kompostérom sa hlodavcov už nemusíte obávať. Je plne uzatvorený a hlodavci doň nemajú prístup. Vďaka svojej konštrukcii minimalizuje aj nepríjemný zápach, ktorý občas ide z kompostu.

Kompostujte extra rýchlo a bez námahy 

Klasické kompostovanie je pomerne náročná a pracná veda. Pre kvalitný kompost treba materiál neustále premiešavať, čo je zdĺhavá a namáhavá záležitosť. S bubnovým kompostérom sa premiešavanie zmení na zábavu. Vďaka rotačnému mechanizmu kompostér s ľahkosťou pretáčate a materiál sa sám mieša. Jednoduchú údržbu ocenia najmä starší ľudia a osoby s obmedzeným pohybom.

Výsledkom rotačnému mechanizmu kompostéra je dokonalé prevzdušnenie kompostu. Kompost tak zreje rýchlejšie ako v klasickom kompostéry. Zrelý kompost si s bubnovým kompostérom vytvoríte už za 3 týždne.

Dodatočné parametre

Kategória: Kompostér
Hmotnosť: 13 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: