NPK hnojivo Čučoriedky

4 položiek celkom
hnojik
Tip
od 7,90 €

Univerzálne NPK hnojivo s použitím na záhradu aj izbové kvety. Bez zápachu. Silný odpudivý účinok na škodcov ako molice, vošky, skočky. 

912/1-3
hosticke 5 kg
Tip
od 4,90 €

Univerzálne NPK hnojivo, ktoré zásobuje rastliny rovnomerne živinami. Prináša vyššiu úrodu.

839/1 K
HH guano 1kg RGB lr
7,90 €

Čisto prírodné guáno (trus morských vtákov). Zvyšuje obsah humusu a úrodnosť pôdy. Pôsobí dlhodobo a poskytuje rastlinám živiny počas celého vegetačného obdobia.

924
hosticke hnojivo na cucoriedky 500ml
Novinka
5,90 €

Organické hnojivo na čučoriedky pre zdravý rast a výživu. Obsahuje NPK a guáno (trus morských vtákov).

881
Nezanecháva reziduá v pôde
Bezpečné pre ľudí, prírodu a zvieratá
Stimuluje pôdny život
Stimuluje pôdny život
Podpora drobnohrudkovitej štruktúry pôdy
Podporuje dobrú štruktúru pôdy

Znásobte svoje záhradkárske úspechy s organickými NPK hnojivami na čučoriedky. Organické NPK hnojivá na čučoriedky pomáhajú rastlinám prijať viac živín, podporujú ich správny rast, zlepšujú chuť a tvorbu plodov. Pravidelné hnojenie čučoriedok zvyšuje aj odolnosť rastlín voči stresovým situáciám (horúčavy, sucho, choroby, škodcovia). NPK hnojivá zásobujú čučoriedky živinami rovnomerne a pôsobia dlhodobo. Vyberte si z bohatej ponuky NPK hnojív na čučoriedky od obľúbených slovenských výrobcov.

#showmore#

S organickými NPK hnojivami z našej ponuky si ľahko dopestujete čučoriedky až do neskorej jesene:

  • Hnojík je univerzálne NPK hnojivo s použitím pre všetky druhy rastlín. Obsahuje chitín, ktorý podporuje imunitu rastlín. Má silne odpudivý účinok na škodcov ako molice, vošky, skočky.    
  • Hoštické hnojivo na čučoriedky obsahuje guáno (trus morských vtákov), ktoré je mimoriadne povzbudivé pre rast a výživu čučoriedok počas celého vegetačného cyklu. 
  • Rokohumin Kyslomilné rastliny pomáha čučoriedkam absorbovať viac živín, čo podporuje ich silný rast a bohatú tvorbu plodov.

Tekuté verzus granulované NPK hnojivo na čučoriedky

Tekuté NPK hnojivá na čučoriedky sú dôležité pre plné zdravie a vitalitu rastlín. Oproti granulovaným hnojivám, tekuté NPK hnojivá sa skôr odplavia z pôdy. Tekutým NPK hnojivom teda musíte hnojiť častejšie, približne 1x za 2-3 týždne. Tekuté hnojivo aplikujte zálievkou ku koreňom rastlín alebo postrekom na list. 

PRÍRODNINY TIP

  • Hnojenie postrekom na list je veľmi dôležité. Postrek na list pomáha rastline v stresových situáciách (sucho, napadnutie škodcom, preliatie, krupobitie), kedy rastlina nedokáže dostatočne čerpať živiny koreňmi. Živiny z postreku na list prijíma rastlina oveľa lepšie.

Granulované NPK hnojivá na čučoriedky sa aplikujú jemným zakopaním ku koreňom a pôsobia dlhodobo. Následne pridajte zálievku, aby sa účinok hnojiva stimuloval. Pri výsadbe rastlín, vysypte hnojivo do vopred vyhĺbenej jamy a zmiešajte ho so zeminou. Následne do jamy vysaďte rastlinu a zalejte vodou. NPK hnojivá a vaša správna starostlivosť podporujú správne zakorenenie rastlín a dodávajú čučoriedkam živiny už pri výsadbe a počas rastu. Granulovaným hnojivom postačí hnojiť v priemere 2-3x za sezónu.