EVAA+ GREEN Odstraňovač vodného kameňa

Novinka
Značka: Provilan
12 € / ks
Skladom (1 ks)

Odstraňuje stopy vodného kameňa. Vhodný na čistenie umývadiel, sprchových kútov, vane, kachličiek, vodovodných batérií. 100 % ekologické.

Detailné informácie

Podrobný popis

Chcete sa zbaviť vodného kameňa? Okrem toho, že vodný kameň na sanitárnych zariadeniach vyzerá neesteticky, na domácich spotrebičoch môže dokonca znižovať ich životnosť a výkon. S ekologickým odstraňovačom vodného kameňa EVAA+ GREEN budú tieto problémy minulosťou. Efektívne bojuje proti tvorbe vodného kameňa a dokáže vodný kameň odstrániť aj z ťažko dostupných miest. Čistené povrchy zanecháva lesklé a bez škvŕn. Príjemne vonia, nedráždi nosovú sliznicu a pokožku.

Alternatíva k bežným čistiacim prostriedkom

Investícia do ekologických čistiacich prípravkov založených na prírodnej báze je jedným z najjednoduchších spôsobov udržateľného života. Odstraňovač vodného kameňa EVAA+ GREEN je vyrobený z čisto prírodných zložiek. Vďaka tomu je šetrný k životnému prostrediu a k vášmu zdraviu. Minimalizuje riziko vzniku kožných alergií a podráždenia pokožky. 

Ekologický odstraňovač vodného kameňa aplikujte rozprašovačom na znečistenú plochu. Nechajte pôsobiť 3 až 5 minút. Odolnejšiu špinu zotrite hrubšou stranou špongie. Potom všetko opláchnite vodou a utrite suchou handričkou. Nekombinujte ho s inými chemickými prostriedkami.

Objavte čaro ekologického upratovania 

  • Odstraňovač vodného kameňa neobsahuje žiadne alergény, konzervanty, chemikálie.
  • Hlavný element odstraňovača tvorí kyselina citrónová, preto výborne odmastňuje a odvápňuje.
  • Upratovanie s ekologickými čistiacimi prostriedkami šetrí vaše zdravie, peniaze, čas a životné prostredie. 

Balenie: 500 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: