EVAA+GREEN Čistič interiéru

Novinka
Značka: Provilan
11 € / ks
Skladom (1 ks)

Mikrobiálny čistič na čistenie akéhokoľvek tvrdého povrchu (kuchyne, pracovné dosky, stoličky, stoly, kúpeľne). Obsahuje užitočné mikroorganizmy.

Detailné informácie

Podrobný popis

EVAA+ GREEN Čistič interiéru je mikrobiálny čistič určený na čistenie akéhokoľvek tvrdého povrchu vo vašej domácnosti (kuchyne, pracovné dosky, stoličky, stoly, kúpeľne). Obsahuje užitočné mikroorganizmy, ktoré účinne odstraňujú nečistoty. Ľahko si poradí aj s odolnými nečistotami na ťažko dostupných miestach. Nechajte aj váš domov žiariť čistotou jednoducho a účinne. Ide to aj bez agresívnych chemických čistiacich prostriedkov.

Alternatíva k bežným čistiacim prostriedkom

Investícia do ekologických čistiacich prípravkov založených na prírodnej báze je jedným z najjednoduchších spôsobov udržateľného života. EVAA+ GREEN Čistič interiéru obsahuje užitočné mikroorganizmy, ktoré doslova požierajú nečistoty a eliminujú zápach. Vďaka tomu je šetrný k životnému prostrediu a k vášmu zdraviu. Minimalizuje riziko vzniku kožných alergií a podráždenia pokožky. 

EVAA+ GREEN Čistič interiéru aplikujte rozprašovačom na znečistenú plochu a utrite čistou handričkou. Odolnejšiu špinu zotrite hrubšou stranou špongie. Nekombinujte ho s inými chemickými prostriedkami.

Objavte čaro ekologického upratovania 

  • EVAA+ GREEN Čistič interiéru neobsahuje žiadne alergény, konzervanty, chemikálie.
  • Hlavnou zložkou čističa sú užitočné baktérie, ktoré ničia nečistoty a eliminujú zápach.
  • Upratovanie s ekologickými čistiacimi prostriedkami šetrí vaše zdravie, peniaze, čas a životné prostredie.

Balenie: 500 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: