EVAA+GREEN Čistič sanity

Novinka
Značka: Provilan
11 € / ks
Vypredané
Položka bola vypredaná…

Mikrobiálny čistič špeciálne navrhnutý pre toalety a kúpeľne. Obsahuje užitočné mikroorganizmy, ktoré eliminujú zápach a nečistoty.

Detailné informácie

Podrobný popis

EVAA+ GREEN Čistič sanity je mikrobiálny čistič špeciálne navrhnutý pre toalety a kúpeľne. Obsahuje užitočné mikroorganizmy, ktoré účinne eliminujú organické molekuly zodpovedné za nepríjemný zápach z toaliet. Ľahko si poradí aj z odolnými nečistotami. Výsledkom je čistá a svieža toaleta či kúpeľňa bez nepríjemného zápachu. EVAA+ GREEN Čistič sanity je šetrný k životnému prostrediu a k vášmu zdraviu.

Alternatíva k bežným čistiacim prostriedkom

Investícia do ekologických čistiacich prípravkov založených na prírodnej báze je jedným z najjednoduchších spôsobov udržateľného života. EVAA+ GREEN Čistič sanity obsahuje užitočné mikroorganizmy, ktoré doslova požierajú nečistoty a eliminujú zápach. Vďaka tomu je šetrný k životnému prostrediu a k vášmu zdraviu. Minimalizuje riziko vzniku kožných alergií a podráždenia pokožky. 

EVAA+ GREEN Čistič sanity aplikujte rozprašovačom na znečistenú plochu. Nechajte pôsobiť 3 až 5 minút. Odolnejšiu špinu zotrite hrubšou stranou špongie. Potom všetko opláchnite vodou a utrite suchou handričkou. Nekombinujte ho s inými chemickými prostriedkami.

Objavte čaro ekologického upratovania 

  • EVAA+ GREEN Čistič sanity neobsahuje žiadne alergény, konzervanty, chemikálie.
  • Hlavnou zložkou čističa sú užitočné baktérie, ktoré ničia nečistoty a eliminujú zápach.
  • Upratovanie s ekologickými čistiacimi prostriedkami šetrí vaše zdravie, peniaze, čas a životné prostredie.

Balenie: 500 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: