Floravita BorOil pre výživu a odolnosť

4,90 € / ks
Skladom (2 ks)

Boritanové hnojivo pre optimálnu výživu a vyššiu odolnosť rastlín proti škodcom a hubovým chorobám (múčnatka, molice, roztočce, strapky, štítničky, puklice).

Detailné informácie

Podrobný popis

Floraservis BorOil je hnojivo s obsahom bóru, ktoré podporuje optimálnu výživu rastlín a chráni rastliny pred chorobami a škodcami (múčnatka, molice, roztočce, strapky, štítničky, puklice). Rastliny sú po ošetrení s prípravkom Floraservis BorOil správne vyživené, viac odolné, lepšie prosperujú, čo sa odrazí na kvalite a kvantite dopestovanej úrody. Prípravok je vhodný pre vinič, ovocie, obilniny a zeleninu. Zbavte sa škodlivého hmyzu, ktorí ničí vaše rastliny, ekologicky a jednoducho.

Prírodné zloženie pre maximálnu ochranu

Boritanové hnojivo Floraservis BorOil je plný prírodných zložiek, ktoré podporujú vyššiu odolnosť rastlín. Obsahuje bioaktívne výťažky z kokosovníka, citrónovej trávy a citrusových plodov. Vďaka svojmu zloženiu zabezpečuje dokonalú priľnavosť prípravku a rovnomerné nanesenie na list. 

Aplikovanie Floraservis BorOil 

 Floraservis BorOil môžete aplikovať formou postreku na vinič, zeleninu, ovocné stromy, obilniny. 

  • Vinič a ovocné sady: 30-50 ml na 10 l vody / 100 m 2. Opakujte 2-3 krát. Pri aplikovaní prípravku BorOil od fenofázy pokročilého myšieho uška do fenofázy ružového púčika pri viniči a ovocných drevinách má efekt predjarného bio postreku.
  • Záhradníctvo a obilniny: 30-50 ml na 10 l vody / 100 m 2. Ak je potrebné, postrek opakujte.
  • Po silnom daždi vykonajte nový postrek. Poslednú aplikáciu vykonajte najneskôr 14 dní pred zberom plodov.

Balenie: 50 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: