Floravita CoCo na múčnatku

3,90 € / ks
Vypredané
Položka bola vypredaná…

Bio ochrana proti múčnatke a hubovým ochoreniam. Zachraňuje rastliny aj pri silnom napadnutí patogénom. Vhodné pre vinič, jadroviny, drobné ovocie a plodovú zeleninu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Floravita CoCo poskytuje rastlinám ekologickú ochranu proti múčnatke a hubovým ochoreniam. Floravita CoCo zachráni vaše napadnuté rastliny aj pri silnom napadnutí patogénom. Rastliny sú po ošetrení s prípravkom Floravita CoCo viac odolné, lepšie prosperujú, čo sa odrazí na kvalite a kvantite dopestovanej úrody. Prípravok je vhodný pre vinič, jadroviny, drobné ovocie a plodovú zeleninu. Aplikuje sa jednoducho postrekom na list. Dajte stopku patogénom na vašej záhrade jednoducho a účinne.

Prírodné zloženie pre maximálnu ochranu

Floravita CoCo je čisto prírodný prípravok určený na elimináciu patogénov. Obsahuje dusík, draslíkkokosové mydlo. Kokosové mydlo slúži ako povrchovo-aktívna látka, vďaka ktorej dosiahnete dokonalú priľnavosť prípravku a rovnomerné nanesenie.

Aplikácia Floravita CoCo

  • Floravita CoCo sa aplikuje postrekom na list.
  • Odporúčané dávkovanie: 40-60 ml prípravku na 10 litrov vody / 100 m2.
  • Pri silnom napadnutí múčnatkou na viniči zvýšte dávku na 200 ml do 10 litrov vody na plochu 100 m2.
  • Preventívne aplikujte v 14 dňových intervaloch, pričom poslednú aplikáciu je vhodné urobiť do doby 14 dní pred zberom úrody.

Balenie: 100 ml

Dodatočné parametre

Kategória: Eko záhrada
Hmotnosť: 0.1 kg
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: