Guzmánia – tekuté prírodné hnojivo

1 položiek celkom
Biobizz Bio Bloom
od 9 €

Hnojivo na kvety a stimulátor bohatého zakvitnutia rastlín. Obsahuje draslík, fosfor a dusík (NPK), tiež enzýmy, aminokyseliny a rastlinné hormóny.  

599/500

Žiarivá zeleň listov, bujné kvety a rastliny plné života môžu prekvitať aj u vás doma. Stačí, ak im doprajete správne pôdne podmienky, optimálne množstvo vody a dostatok výživných látok prostredníctvom organických hnojív. Pravidelné hnojenie izbových rastlín s organickými hnojivami posilňuje rozvoj koreňového systému, rýchlejší rast, bohaté zakvitnutie a ľahšie prekonávajú stresové podmienky (premokrenie pôdy, sucho, škodcovia). Izbové rastliny udržiavajú vo forme tak, aby celoročne prosperovali.

#ShowMore# 

S organickými hnojivami ľahko dopestujete vitálne izbové rastliny, ktoré ozdobia každý interiér:

  • Hoštické NPK hnojivo s obsahom guána zvyšuje podiel humusu a úrodnosť pôdy. Aktivuje aj pôdne mikroorganizmy. Táto kombinácia je mimoriadne povzbudivá pre rast a výživu rastlín. 
  • Algavit oceníte najmä pri zakoreňovaní rastlín. Pozitívne vplýva na výnos a imunitu rastlín.
  • Rokohumin Kvitnúce kvety zvyšuje farebnosť a sýtosť farieb kvetov. Môžete ho použiť aj na orchidey.

Ak sa chcete stať priam majstrom v pestovaní izbových rastlín, vyberte si z produktov od inovatívnej značky Biobizz. Tieto stimulátory podporujú jednotlivé fázy rastu pre maximálny efekt.