Organické hnojivo na brokolicu

Vypestujte si dokonalú brokolicu s organickým hnojivom!

Vyberáme pre vás tie najlepšie hnojivá na brokolicu zo Slovenska, Česka aj zahraničia.

 
 
Rokohumin - hnojivo na brokolicu

Rokohumin - Skvelá Voľba Pre BROKOLICU

Rokohumin - hnojivo na brokolicu
Získate až 50 l zálievky
Rokohumin - hnojivo na brokolicu
Obsahuje všeky živiny pre brokolicu
Rokohumin - hnojivo na brokolicu
Ekologické hnojivo
 
Rokohumin - hnojivo na brokolicu
Rýchle dodanie, ochota predajcu, za mňa spokojnosť..

Gabriela Račková

Rokohumin - hnojivo na brokolicu
Som veľmi spokojný,objednávka bola vybavená veľmi skoro a aj cena je dobrá,ale veľmi milo ma prekvapil darček.

Pavol Gerhát

Rokohumin - hnojivo na brokolicu
Maximálne spokojný - super komunikácia, ochota, rýchle doručenie

Peter

Organické hnojivá na BROKOLICU - obľúbený výber:

#showmore#

Zdravá a veľká brokolica je skvelou pochúťkou, ale aj vizitkou každého dobrého záhradkára. Vypestovať zdravú brokolicu je pomerne náročné. Základom je obohatiť pôdu pred výsadbou a výrazne hnojiť brokolicu počas rastu. Hnojenie brokolice s organickými hnojivami posilňuje rozvoj koreňového systému, bohatú tvorbu plodov, zdravý rast a vyššiu odolnosť voči stresovým podmienkam (mráz, sucho, škodcovia).

Hnojivo na brokolicu - 3 Prírodniny tipy pre bohatú úrodu

Zorientovať sa v ponuke hnojív pre brokolicu môže byť náročné. Preto sme pre vás vybrali produkty, ktoré zabezpečia všetko potrebné pre bohatú a chutnú úrodu.

V jednoduchosti platí, že organické hnojivo na brokolicu je nevyhnutnosť (1), Humac Agro (2) je výrazná posila pre rast a využijete ho pre celú záhradu. Ak zvolíte aj niektorý stimulátor (3), vaše brokolice zažijú priam záhradné nebo. ☀️

1. Organické hnojivá na brokolicu

Brokolica je veľmi náročná na živiny. Vyžaduje najmä bór, molybdén, NPK prvky (dusík, fosfor, draslík), pričom na dusík je veľmi náročná. Hnojivo na brokolicu môžete zvoliť tekuté alebo sypké, pričom obe formy sú dôležité pre správne pestovanie brokolice.

2. Hnojivá pre prípravu pôdy pred sezónou

Čím je pôda bohatšia na organický život a humus, tým viac živín dokáže brokolica prijať. Preto sa zapracováva hnoj do pôdy. Alternatívou hnoja je prírodný produkt Humac Agro. Humac Agro vďaka svojmu zloženiu obohatí pôdu a podporuje pôdny život. Ďalšou výhodou Humac Agro je, že ho môžete aplikovať celoročne, teda aj počas sezóny.

Brokolica veľmi dobre reaguje na zakopanie kompostu ku koreňom. Kompost prevzdušní pôdu, čo je dôležité pre silný rast brokolice.

3. Prírodné stimulátory pre brokolicu

Ak sa chcete stať priam majstrom v pestovaní brokolice, vyberte si z produktov od inovatívnej značky Biobizz. Tieto stimulátory podporujú jednotlivé fázy rastu pre maximálny efekt.

Hnojivá na brokolicu v našej ponuke sú hlavne zo Slovenska. Nákupom u nás podporíte nie len zdravú záhradu, ale aj slovenských výrobcov.

5 položiek celkom
SK 4 litry hnojik
Tip Najpredávanejšie hnojivo
od 8,50 €

Univerzálne NPK hnojivo pre celú záhradu. Bez zápachu. Podporuje odolnosť rastlín. Silný odpudivý účinok na škodcov ako molice, vošky, skočky. 

912/1-3
Rokosan Rokohumin Univerzál
Tip
7,50 €

Organické tekuté hnojivo na zeleninu, kvety či stromy. Obsahuje NPK, minerály, aminokyseliny, humínové kyseliny. Aplikácia na list alebo ku koreňom.

248
Rokosan Univerzál
6,90 €

Organické univerzálne dusíkaté hnojivo. Obsahuje mletú rohovinu, ktorá je zdrojom dusíka.

278
HH guano 1kg RGB lr
7,90 €

Čisto prírodné guáno (trus morských vtákov). Zvyšuje obsah humusu a úrodnosť pôdy. Pôsobí dlhodobo a poskytuje rastlinám živiny počas celého vegetačného obdobia.

924
Humac® Agro
Tip
od 22 €–18 %
od 18 €

Prírodný stimulátor úrodnosti pôdy a pôdny detoxikant. Obsahuje všetky v prírode sa vyskytujúce makro, mikro a stopové prvky.  

467/5 K