Organické hnojivo na cukety

Vypestujte si dokonalé cukety s organickým hnojivom!

Vyberáme pre vás tie najlepšie hnojivá pre cukety zo Slovenska, Česka aj zahraničia.

Rokosan Plodová Zelenina

Rokosan - Skvelá Voľba Pre CUKETY

Rokosan - hnojivo na CUKETY
1 kg balenie až na 35 rastlín
Rokosan - hnojivo na CUKETY
Obsahuje všetky živiny pre cukety
Rokosan - hnojivo na CUKETY
Ekologické hnojivo
 
Rokosan - hnojivo na CUKETY
Rýchle dodanie, ochota predajcu, za mňa spokojnosť..

Gabriela Račková

Rokosan - hnojivo na CUKETY
Som veľmi spokojný,objednávka bola vybavená veľmi skoro a aj cena je dobrá,ale veľmi milo ma prekvapil darček.

Pavol Gerhát

Rokosan - hnojivo na CUKETY
Maximálne spokojný - super komunikácia, ochota, rýchle doručenie

Peter

Organické hnojivá na CUKETU - obľúbený výber:

#ShowMore#

Zdravé cukety bez chorôb sú skvelou pochúťkou a potešia v každej záhrade. Vypestovať chutné cukety je pritom jednoduché. Základom je obohatiť pôdu pred výsadbou a hnojiť cukety aj počas rastu. Hnojenie cukety s organickými hnojivami posilňuje rozvoj koreňového systému, bohatú tvorbu plodov, zdravý rast a vyššiu odolnosť voči stresovým podmienkam (mráz, sucho, škodcovia).

Hnojivo na cukety - 3 Prírodniny tipy pre bohatú úrodu

Zorientovať sa v ponuke hnojív pre cukety môže byť náročné. Preto sme pre vás vybrali produkty, ktoré zabezpečia všetko potrebné pre bohatú úrodu.

V jednoduchosti platí, že organické hnojivo na cukety je nevyhnutnosť (1), Humac Agro (2) je výrazná posila pre rast a využijete ho na celú záhradu. Ak zvolíte aj niektorý stimulátor (3), vaše cukety zažijú priam záhradné nebo. ☀️

1. Organické hnojivá na cukety

Cukety sú náročné na živiny, vyžadujú najmä NPK prvky (dusík, fosfor, draslík), pričom na dusík sú extra náročné. Hnojivo na cukety môžete zvoliť tekuté alebo sypké, pričom obe formy od jedného výrobcu mávajú rovnaké zloženie. Vyberte si podľa toho, aká aplikácia je pre vás výhodnejšia.

2. Hnojivá pre prípravu pôdy pred sezónou

Čím je pôda bohatšia na organický život a humus, tým viac živín dokážu cukety prijať. Preto sa zapracováva hnoj do pôdy. Alternatívou hnoja je prírodný produkt Humac Agro. Humac Agro vďaka svojmu zloženiu obohatí pôdu a podporuje pôdny život. Ďalšou výhodou Humac Agro je, že ho môžete aplikovať celoročne, teda aj počas sezóny.

Cuketa veľmi dobre reaguje na zakopanie kompostu ku koreňom. Kompost prevzdušní pôdu, čo je dôležité pre silný rast cukety.

3. Prírodné stimulátory pre cukety

Ak sa chcete stať priam majstrom v pestovaní cukiet, vyberte si z produktov od inovatívnej značky Biobizz. Tieto stimulátory podporujú jednotlivé fázy rastu pre maximálny efekt.

Hnojivá na cukety v našej ponuke sú hlavne zo Slovenska. Nákupom u nás podporíte nie len zdravú záhradu, ale aj slovenských výrobcov.

 
6 položiek celkom
SK 4 litry hnojik
Tip Najpredávanejšie hnojivo
od 8,50 €

Univerzálne NPK hnojivo pre celú záhradu. Bez zápachu. Podporuje odolnosť rastlín. Silný odpudivý účinok na škodcov ako molice, vošky, skočky. 

912/1-3
Rokosan Rokohumin Univerzál
Tip
7,50 €

Organické tekuté hnojivo na zeleninu, kvety či stromy. Obsahuje NPK, minerály, aminokyseliny, humínové kyseliny. Aplikácia na list alebo ku koreňom.

248
hosticke 5 kg
13,50 €

Univerzálne NPK hnojivo, ktoré zásobuje rastliny rovnomerne živinami. Prináša vyššiu úrodu.

839
HH guano 1kg RGB lr
7,90 €

Čisto prírodné guáno (trus morských vtákov). Zvyšuje obsah humusu a úrodnosť pôdy. Pôsobí dlhodobo a poskytuje rastlinám živiny počas celého vegetačného obdobia.

924
Humac® Agro
Tip
od 22 €–18 %
od 18 €

Prírodný stimulátor úrodnosti pôdy a pôdny detoxikant. Obsahuje všetky v prírode sa vyskytujúce makro, mikro a stopové prvky.  

467/5 K
Rokosan Univerzál
6,90 €

Organické univerzálne dusíkaté hnojivo. Obsahuje mletú rohovinu, ktorá je zdrojom dusíka.

278