Organické hnojivo na kapustu

Vypestujte si dokonalú kapustu s organickým hnojivom!

Vyberáme pre vás tie najlepšie hnojivá na kapustu zo Slovenska, Česka aj zahraničia.

 
 
Rokohumin - hnojivo na kapustu

Rokohumin - Skvelá Voľba Pre KAPUSTU

Rokohumin - hnojivo na kapustu
Získate až 50 l zálievky
Rokohumin - hnojivo na kapustu
Obsahuje všeky živiny pre kapustu
Rokohumin - hnojivo na kapustu
Ekologické hnojivo
 
Rokohumin - hnojivo na kapustu
Rýchle dodanie, ochota predajcu, za mňa spokojnosť..

Gabriela Račková

Rokohumin - hnojivo na kapustu
Som veľmi spokojný,objednávka bola vybavená veľmi skoro a aj cena je dobrá,ale veľmi milo ma prekvapil darček.

Pavol Gerhát

Rokohumin - hnojivo na kapustu
Maximálne spokojný - super komunikácia, ochota, rýchle doručenie

Peter

Organické hnojivá na KAPUSTU - obľúbený výber:

#showmore#

Zdravá a veľká kapusta je skvelou pochúťkou, ale aj vizitkou každého dobrého záhradkára. Vypestovať zdravú kapustu je pomerne náročné. Základom je obohatiť pôdu pred výsadbou a výrazne hnojiť kapustu počas rastu. Hnojenie kapusty s organickými hnojivami posilňuje rozvoj koreňového systému, bohatú tvorbu plodov, zdravý rast a vyššiu odolnosť voči stresovým podmienkam (mráz, sucho, škodcovia).

Hnojivo na kapustu - 3 Prírodniny tipy pre bohatú úrodu

Zorientovať sa v ponuke hnojív pre kapustu môže byť náročné. Preto sme vám vybrali produkty, ktoré zabezpečia všetko potrebné pre bohatú úrodu.

V jednoduchosti platí, že organické hnojivo na kapustu je nevyhnutnosť (1), Humac Agro (2) je výrazná posila pre rast a využijete ho na celú záhradu. Ak zvolíte aj niektorý stimulátor (3), vaše kapusty zažijú priam záhradné nebo. ☀️

1. Organické hnojivá na kapustu

Kapusta je veľmi náročná na živiny. Vyžaduje najmä horčík, síru, NPK prvky (dusík, fosfor, draslík), pričom na dusík je extra náročná. Hnojivo na kapustu môžete zvoliť tekuté alebo sypké, pričom obe formy sú dôležité pre správne pestovanie kapusty.

  • Sypké hnojivo na kapustu použite hlavne pri sadení kapusty na záhon a následne v strede sezóny.
  • Tekuté hnojivo na kapustu odporúčame tiež použiť, najmä v priebehu rastu kapusty. Dodá kapuste dodatočné živiny, ktoré potrebuje pre silný rast.

2. Hnojivá pre prípravu pôdy pred sezónou

Čím je pôda bohatšia na organický život a humus, tým viac živín dokáže kapusta prijať. Preto sa zapracováva hnoj do pôdy. Alternatívou hnoja je prírodný produkt Humac Agro. Humac Agro vďaka svojmu zloženiu obohatí pôdu a podporuje pôdny život. Ďalšou výhodou Humac Agro je, že ho môžete aplikovať celoročne, teda aj počas sezóny.

Kapusta veľmi dobre reaguje na zakopanie kompostu ku koreňom. Kompost prevzdušní pôdu, čo je dôležité pre silný rast kapusty.

3. Prírodné stimulátory pre kapustu

Ak sa chcete stať priam majstrom v pestovaní kapusty, vyberte si z produktov od inovatívnej značky Biobizz. Tieto stimulátory podporujú jednotlivé fázy rastu pre maximálny efekt.

Hnojivá na kapustu v našej ponuke sú hlavne zo Slovenska. Nákupom u nás podporíte nie len zdravú záhradu, ale aj slovenských výrobcov.

7 položiek celkom
SK 4 litry hnojik
Tip Najpredávanejšie hnojivo
od 8,50 €

Univerzálne NPK hnojivo pre celú záhradu. Bez zápachu. Podporuje odolnosť rastlín. Silný odpudivý účinok na škodcov ako molice, vošky, skočky. 

912/1-3
Rokosan Rokohumin Univerzál
Tip
7,50 €

Organické tekuté hnojivo na zeleninu, kvety či stromy. Obsahuje NPK, minerály, aminokyseliny, humínové kyseliny. Aplikácia na list alebo ku koreňom.

248
hosticke 5 kg
13,50 €

Univerzálne NPK hnojivo, ktoré zásobuje rastliny rovnomerne živinami. Prináša vyššiu úrodu.

839
Humac® Agro
Tip
od 22 €–18 %
od 18 €

Prírodný stimulátor úrodnosti pôdy a pôdny detoxikant. Obsahuje všetky v prírode sa vyskytujúce makro, mikro a stopové prvky.  

467/5 K
HH guano 1kg RGB lr
7,90 €

Čisto prírodné guáno (trus morských vtákov). Zvyšuje obsah humusu a úrodnosť pôdy. Pôsobí dlhodobo a poskytuje rastlinám živiny počas celého vegetačného obdobia.

924
Rokosan Univerzál
6,90 €

Organické univerzálne dusíkaté hnojivo. Obsahuje mletú rohovinu, ktorá je zdrojom dusíka.

278
Hoštické hnojivo Slepačince granulované
Novinka Tip
4,90 €

Obsahuje fermentovaný slepačí trus, ktorý sa po generácie využíva k výžive zeleniny, ovocia, okrasných rastlín. Má univerzálne využitie v celej záhrade.

1033