Organické hnojivo na karfiol

Vypestujte si dokonalý karfiol s organickým hnojivom!

Vyberáme pre vás tie najlepšie hnojivá na karfiol zo Slovenska, Česka aj zahraničia.

 
 
Rokohumin - hnojivo na karfiol

Rokohumin - Skvelá Voľba Pre KARFIOL

Rokohumin - hnojivo na karfiol
Získate až 50 l zálievky
Rokohumin - hnojivo na karfiol
Obsahuje všeky živiny pre karfiol
Rokohumin - hnojivo na karfiol
Ekologické hnojivo
 
Rokohumin - hnojivo na karfiol
Rýchle dodanie, ochota predajcu, za mňa spokojnosť..

Gabriela Račková

Rokohumin - hnojivo na karfiol
Som veľmi spokojný,objednávka bola vybavená veľmi skoro a aj cena je dobrá,ale veľmi milo ma prekvapil darček.

Pavol Gerhát

Rokohumin - hnojivo na karfiol
Maximálne spokojný - super komunikácia, ochota, rýchle doručenie

Peter

Organické hnojivá na KARFIOL - obľúbený výber:

#showmore#

Zdravý a veľký karfiol je skvelou pochúťkou, ale aj vizitkou každého dobrého záhradkára. Vypestovať zdravý karfiol je pomerne náročné. Základom je obohatiť pôdu pred výsadbou a výrazne hnojiť karfiol počas rastu. Hnojenie karfiolu s organickými hnojivami posilňuje rozvoj koreňového systému, bohatú tvorbu plodov, zdravý rast a vyššiu odolnosť voči stresovým podmienkam (mráz, sucho, škodcovia).

Hnojivo na karfiol - 3 Prírodniny tipy pre bohatú úrodu

Zorientovať sa v ponuke hnojív pre karfiol môže byť náročné. Preto sme pre vás vybrali produkty, ktoré zabezpečia všetko potrebné pre bohatú a chutnú úrodu.

V jednoduchosti platí, že organické hnojivo na karfiol je nevyhnutnosť (1), Humac Agro (2) je výrazná posila pre rast a využijete ho pre celú záhradu. Ak zvolíte aj niektorý stimulátor (3), váš karfiol zažije priam záhradné nebo. ☀️

1. Organické hnojivá na karfiol

Karfiol je veľmi náročný na živiny. Vyžaduje najmä bór, molybdén, NPK prvky (dusík, fosfor, draslík), pričom na dusík je veľmi náročný. Hnojivo na karfiol môžete zvoliť tekuté alebo sypké, pričom obe formy sú dôležité pre správne pestovanie karfiolu.

  • Sypké hnojivo na karfiol použite hlavne pri sadení karfiolu na záhon a následne v strede sezóny.
  • Tekuté hnojivo na karfiol odporúčame použiť tiež, najmä v priebehu rastu karfiolu. Dodá karfiolu dodatočné živiny, ktoré potrebuje pre silný rast.

2. Hnojivá pre prípravu pôdy pred sezónou

Čím je pôda bohatšia na organický život a humus, tým viac živín dokáže karfiol prijať. Preto sa zapracováva hnoj do pôdy. Alternatívou hnoja je prírodný produkt Humac Agro. Humac Agro vďaka svojmu zloženiu obohatí pôdu a podporuje pôdny život. Ďalšou výhodou Humac Agro je, že ho môžete aplikovať celoročne, teda aj počas sezóny.

Karfiol veľmi dobre reaguje na zakopanie kompostu ku koreňom. Kompost prevzdušní pôdu, čo je dôležité pre silný rast karfiolu.

3. Prírodné stimulátory pre karfiol

Ak sa chcete stať priam majstrom v pestovaní karfiolu, vyberte si z produktov od inovatívnej značky Biobizz. Tieto stimulátory podporujú jednotlivé fázy rastu pre maximálny efekt.

Hnojivá na karfiol v našej ponuke sú hlavne zo Slovenska. Nákupom u nás podporíte nie len zdravú záhradu, ale aj slovenských výrobcov.

4 položiek celkom
Rokosan Rokohumin Univerzál
Tip
7,50 €

Organické tekuté hnojivo na zeleninu, kvety či stromy. Obsahuje NPK, minerály, aminokyseliny, humínové kyseliny. Aplikácia na list alebo ku koreňom.

248
HH guano 1kg RGB lr
7,90 €

Čisto prírodné guáno (trus morských vtákov). Zvyšuje obsah humusu a úrodnosť pôdy. Pôsobí dlhodobo a poskytuje rastlinám živiny počas celého vegetačného obdobia.

924
Humac® Agro
Tip
od 22 €–18 %
od 18 €

Prírodný stimulátor úrodnosti pôdy a pôdny detoxikant. Obsahuje všetky v prírode sa vyskytujúce makro, mikro a stopové prvky.  

467/5 K
Rokosan Univerzál
6,90 €

Organické univerzálne dusíkaté hnojivo. Obsahuje mletú rohovinu, ktorá je zdrojom dusíka.

278