Organické hnojivo na Melón

22 položiek celkom
Humac® Agro
Tip
od 18 €

Prírodný stimulátor úrodnosti pôdy a pôdny detoxikant. Obsahuje všetky v prírode sa vyskytujúce makro, mikro a stopové prvky.

467/5 K
Biobizz Bio Grow
Tip
od 7 €

Prírodné NPK hnojivo na zeleninu aj izbové kvety. 100% extrakt holandskej cukrovej repy. Bohaté na NPK, minerály. Podporuje pôdny život.

605/500
vermikompost 20l
Novinka
22,90 €

Prírodné hnojivo na zeleninu a ovocné stromy z vermi-kompostu. Poskytuje komplexné spektrum živín, nevyhnutných pre zdravie rastlín a kvalitnú úrodu.  

857
vermital gazdovsky kompost
Novinka
23,90 €

Slovenská vitamínová bomba pre správnu výživu rastlín. Obsahuje kvalitný vermi-kompost, čo ocení zelenina, ovocie, okrasné kvety, trávniky, ovocné stromy.

854
hosticke 5 kg
Tip
od 4,90 €

Univerzálne NPK hnojivo, ktoré zásobuje rastliny rovnomerne živinami. Prináša vyššiu úrodu.

839/1 K
Rokosan Univerzálne kvapalné hnojivo
7,90 € –30 %
5,50 €

Tekuté hnojivo je vyrobené z keratínu, ktoré je obohatené o vápnik, horčík, železo a stopové prvky. Oceníte jeho variabilitu použitia. Je vhodné pre izbové...

803
Bioka Urtica
Tip
22 € –30 %
15,50 €

Výluh zo žihľavy dvojdomej. Využíva sa ako bio postrek proti hubovým chorobám a ako bio hnojivo.

800
Biobizz Fish Mix
od 9 €

Stimuluje produkciu pôdnych mikroorganizmov a užitočných baktérií. Obsahuje emulziu rýb zo Severného mora a extrakt cukrovej repy.

602/500
Biobizz Alg-A-Mic
od 12 €

Protistresový stimulátor pre rastliny. Pomáha pri chorobách, suchu alebo krupobitiu.

596/500
Biobizz Topmax
od 17 €

Stimulátor silného rastu kvetov a zdravých, chutných plodov pre zeleninu a ovocie. Obsahuje humínové a fulvové kyseliny.

590/500
Biobizz Acti-Vera
od 11 €

Prírodný stimulátor imunity rastlín. Obsahuje extrakt Aloe Vera.

587/250
Biobizz Root Juice
od 14 €

Stimulátor explozívneho rastu koreňového systému. Obsahuje kyselinu humínovú a morské riasy.

581/250
Hore
Ďalšie produkty

Melóny obľubujú teplé, slnečné miesto, dostatok vody a ľahšie pôdy. Hoci sú melóny veľmi náročne na príjem živín, pravidelným hnojením s organickými hnojivami docielite bohatú úrodu. Organické hnojivá sú obohatené o NPK prvky (dusík, draslík, fosfor). Organické hnojivá majú výrazný vplyv na rozvoj koreňového systému, tvorbu plodov a zdravý rast melónov. Pre lepšie výsledky, pôdu môžete pohnojiť kompostom. Skvelú alternatívu hnoja predstavuje produkt Humac Agro, ktorý môžete aplikovať celoročne.

#showmore#

Hnojivo na melón - 3 Prírodniny tipy pre bohatú úrodu

V jednoduchosti platí, že organické hnojivo na melón je nevyhnutnosť (1), Humac Agro (2) je výrazná posila pre rast a využijete ho pre celú záhradu. Ak zvolíte aj niektorý stimulátor (3), váš melón zažije priam záhradné nebo. ☀️

1. Organické hnojivá na melón

Melón vyžaduje najmä NPK prvky (dusík, fosfor, draslík). Hnojivo na melón môžete zvoliť tekuté alebo sypké, pričom obe formy sú dôležité pre správne pestovanie melóna.

  • Sypkým hnojivom na melón postačí hnojiť v priemere 2-3 za sezónu.
  • Tekutým hnojivom na melón hnojte častejšie, približne 1x za 1-2 týždne. Dodá melónu dodatočné živiny, ktoré potrebuje pre silný rast.

2. Hnojivá pre prípravu pôdy pred sezónou

Čím je pôda bohatšia na organický život a humus, tým viac živín dokáže melón prijať. Preto sa v jeseni zapracováva hnoj do pôdy. Alternatívou hnoja je prírodný produkt Humac Agro. Humac Agro vďaka svojmu zloženiu obohatí pôdu a podporuje pôdny život. Ďalšou výhodou Humac Agro je, že ho môžete aplikovať celoročne, teda aj počas sezóny.

Melón veľmi dobre reaguje na zakopanie kompostu ku koreňom. Kompost prevzdušní pôdu, čo je dôležité pre bohatú úrodu.

3. Prírodné stimulátory pre melón  

Ak sa chcete stať priam majstrom v pestovaní melónov, vyberte si z produktov od inovatívnej značky Biobizz.  Tieto stimulátory podporujú jednotlivé fázy rastu pre maximálny efekt.