Organické hnojivo na uhorky

Vypestujte si dokonalé uhorky s organickým hnojivom!

Vyberáme pre vás tie najlepšie hnojivá na uhorky zo Slovenska, Česka aj zahraničia.

 
 
Hoštické - hnojivo na uhorky

Hoštické Hnojivo - Skvelá Voľba Pre UHORKY

Rokohumin - hnojivo na uhorky
Získate až 200 l zálievky
Rokohumin - hnojivo na uhorky
Obsahuje všeky živiny pre uhorky
Rokohumin - hnojivo na uhorky
Ekologické hnojivo
 
Rokohumin - hnojivo na uhorky
Rýchle dodanie, ochota predajcu, za mňa spokojnosť..

Gabriela Račková

Rokohumin - hnojivo na uhorky
Som veľmi spokojný,objednávka bola vybavená veľmi skoro a aj cena je dobrá,ale veľmi milo ma prekvapil darček.

Pavol Gerhát

Rokohumin - hnojivo na uhorky
Maximálne spokojný - super komunikácia, ochota, rýchle doručenie

Peter

Organické hnojivá na UHORKY - obľúbený výber:

#showmore#

Zdravé uhorky bez chorôb sú skvelou pochúťkou, ale aj vizitkou dobrého záhradkára. Vypestovať chutné uhorky je pritom jednoduché. Základom je obohatiť pôdu pred výsadbou a hnojiť uhorky aj počas rastu. Hnojenie uhoriek s organickými hnojivami posilňuje rozvoj koreňového systému, bohatú tvorbu plodov, zdravý rast a vyššiu odolnosť voči stresovým podmienkam (mráz, sucho, škodcovia). Vytvorenie zdravej pôdy s dostatkom výživných látok je hlavným kľúčom k úspešnému pestovaniu uhoriek.

#showmore#

Hnojivo na uhorky - 3 Prírodniny tipy pre bohatú úrodu

Zorientovať sa v ponuke hnojív pre uhorky môže byť náročné. Preto sme pre vás vybrali produkty, ktoré zabezpečia všetko potrebné pre bohatú úrodu uhoriek.

V jednoduchosti platí, že organické hnojivo na uhorky je nevyhnutnosť (1), Humac Agro (2) je výrazná posila pre rast a využijete ho pre celú záhradu. Ak zvolíte aj niektorý stimulátor (3), vaše uhorky zažijú priam záhradné nebo. ☀️

1. Organické hnojivá na uhorky

Uhorky sú náročné na živiny, vyžadujú najmä NPK prvky (dusík, fosfor, draslík), pričom na fosfor a draslík sú extra náročné. Hnojivo na uhorky môžete zvoliť tekuté alebo sypké, pričom obe formy od jedného výrobcu mávajú rovnaké zloženie. Vyberte si podľa toho, aká aplikácia je pre vás výhodnejšia.

2. Hnojivá pre prípravu pôdy pred sezónou

Čím je pôda bohatšia na organický život a humus, tým viac živín dokážu uhorky prijať. Preto sa zapracováva hnoj do pôdy. Alternatívou hnoja je prírodný produkt Humac Agro. Humac Agro vďaka svojmu zloženiu obohatí pôdu a podporuje pôdny život. Ďalšou výhodou Humac Agro je, že ho môžete aplikovať celoročne, teda aj počas sezóny.

Uhorky veľmi dobre reagujú na zakopanie kompostu ku koreňom. Kompost prevzdušní pôdu, čo je dôležité pre bohatú úrodu uhoriek.

3. Prírodné stimulátory pre uhorky

Ak sa chcete stať priam majstrom v pestovaní uhoriek, vyberte si z produktov od inovatívnej značky Biobizz. Tieto stimulátory podporujú jednotlivé fázy rastu pre maximálny efekt.

Hnojivá na uhorky v našej ponuke sú hlavne zo Slovenska. Nákupom u nás podporíte nie len zdravú záhradu, ale aj slovenských výrobcov.

5 položiek celkom
Rokosan Rokohumin Univerzál
Tip
7,50 €

Organické tekuté hnojivo na zeleninu, kvety či stromy. Obsahuje NPK, minerály, aminokyseliny, humínové kyseliny. Aplikácia na list alebo ku koreňom.

248
HH guano 1kg RGB lr
7,90 €

Čisto prírodné guáno (trus morských vtákov). Zvyšuje obsah humusu a úrodnosť pôdy. Pôsobí dlhodobo a poskytuje rastlinám živiny počas celého vegetačného obdobia.

924
Humac® Agro
Tip
od 22 €–18 %
od 18 €

Prírodný stimulátor úrodnosti pôdy a pôdny detoxikant. Obsahuje všetky v prírode sa vyskytujúce makro, mikro a stopové prvky.  

467/5 K
Rokosan Univerzál
6,90 €

Organické univerzálne dusíkaté hnojivo. Obsahuje mletú rohovinu, ktorá je zdrojom dusíka.

278
Hoštické hnojivo Slepačince granulované
Novinka Tip
4,90 €

Obsahuje fermentovaný slepačí trus, ktorý sa po generácie využíva k výžive zeleniny, ovocia, okrasných rastlín. Má univerzálne využitie v celej záhrade.

1033