Organické hnojivo na zeler

Vypestujte si dokonalý zeler s organickým hnojivom!

Vyberáme pre vás tie najlepšie hnojivá pre zeler zo Slovenska, Česka aj zahraničia.

 
 
Rokosan - Hnojivo na zeler

Rokosan - Skvelá Voľba Pre ZELER

Rokosan - Hnojivo na zeler
1 kg až pre 35 rastlín
Rokosan - Hnojivo na zeler
Obsahuje všetky živiny pre zeler
Rokosan - Hnojivo na zeler
Ekologické zloženie
 
Hnojivo na zeler
Rýchle dodanie, ochota predajcu, za mňa spokojnosť..

Gabriela Račková

Hnojivo na zeler
Som veľmi spokojný,objednávka bola vybavená veľmi skoro a aj cena je dobrá,ale veľmi milo ma prekvapil darček.

Pavol Gerhát

 Hnojivo na zeler
Maximálne spokojný - super komunikácia, ochota, rýchle doručenie

Peter

Organické hnojivá na ZELER - obľúbený výber:

#ShowMore#

Zdravý a veľký zeler je skvelou pochúťkou, ale aj vizitkou každého dobrého záhradkára. Vypestovať zdravý zeler je pomerne náročné. Základom je obohatiť pôdu o živiny pred výsadbou a výrazne hnojiť zeler počas rastu. Hnojenie zeleru s organickými hnojivami posilňuje rozvoj koreňového systému, bohatú tvorbu plodov, zdravý rast a vyššiu odolnosť voči stresovým podmienkam (mráz, sucho, škodcovia). Vytvorenie zdravej pôdy s dostatkom výživných látok je hlavným kľúčom k úspešnému pestovaniu zeleru.

Hnojivo na zeler - 3 Prírodniny tipy pre bohatú úrodu

V jednoduchosti platí, že organické hnojivo na zeler je nevyhnutnosť (1), Humac Agro (2) je výrazná posila pre rast a využijete ho pre celú záhradu. Ak zvolíte aj niektorý stimulátor (3), váš zeler zažije priam záhradné nebo. ☀️

1. Organické hnojivá na zeler

Zeler je veľmi náročný na živiny. Vyžaduje najmä bór, NPK prvky (dusík, fosfor, draslík), pričom na dusík je extra náročný. Hnojivo na zeler môžete zvoliť tekuté alebo sypké, pričom obe formy sú dôležité pre správne pestovanie zeleru.

  • Sypké hnojivo na zeler použite hlavne pri sadení zeleru na záhon a následne v strede sezóny.
  • Tekuté hnojivo na zeler odporúčame použiť najmä v priebehu rastu zeleru. Dodá zeleru dodatočné živiny, ktoré potrebuje pre silný rast.

2. Hnojivá pre prípravu pôdy pred sezónou

Čím je pôda bohatšia na organický život a humus, tým viac živín dokáže zeler prijať. Preto sa zapracováva hnoj do pôdy. Alternatívou hnoja je prírodný produkt Humac Agro. Humac Agro vďaka svojmu zloženiu obohatí pôdu a podporuje pôdny život. Ďalšou výhodou Humac Agro je, že ho môžete aplikovať celoročne, teda aj počas sezóny.

Zeler tiež veľmi dobre reaguje na zakopanie kompostu ku koreňom. Kompost prevzdušní pôdu, čo je dôležité pre silný rast zeleru.

3. Prírodné stimulátory pre zeler

Ak sa chcete stať priam majstrom v pestovaní zeleru, vyberte si z produktov od inovatívnej značky Biobizz. Tieto stimulátory podporujú jednotlivé fázy rastu pre maximálny efekt.

Hnojivá na zeler v našej ponuke sú hlavne zo Slovenska. Nákupom u nás podporíte nie len zdravú záhradu, ale aj slovenských výrobcov.

7 položiek celkom
SK 4 litry hnojik
Tip Najpredávanejšie hnojivo
od 8,50 €

Univerzálne NPK hnojivo pre celú záhradu. Bez zápachu. Podporuje odolnosť rastlín. Silný odpudivý účinok na škodcov ako molice, vošky, skočky. 

912/1-3
Humac® Agro
Tip
od 22 €–18 %
od 18 €

Prírodný stimulátor úrodnosti pôdy a pôdny detoxikant. Obsahuje všetky v prírode sa vyskytujúce makro, mikro a stopové prvky.  

467/5 K
Rokosan Rokohumin Univerzál
Tip
7,50 €

Organické tekuté hnojivo na zeleninu, kvety či stromy. Obsahuje NPK, minerály, aminokyseliny, humínové kyseliny. Aplikácia na list alebo ku koreňom.

248
Hoštické hnojivo Slepačince granulované
Novinka Tip
4,90 €

Obsahuje fermentovaný slepačí trus, ktorý sa po generácie využíva k výžive zeleniny, ovocia, okrasných rastlín. Má univerzálne využitie v celej záhrade.

1033
HH guano 1kg RGB lr
7,90 €

Čisto prírodné guáno (trus morských vtákov). Zvyšuje obsah humusu a úrodnosť pôdy. Pôsobí dlhodobo a poskytuje rastlinám živiny počas celého vegetačného obdobia.

924
Rokosan Univerzál
6,90 €

Organické univerzálne dusíkaté hnojivo. Obsahuje mletú rohovinu, ktorá je zdrojom dusíka.

278
Rokosan Koreňová zelenina / Kôstkové ovocie
6,90 €

NPK hnojivo ideálne pre sadenie cibule alebo sadenie cesnaku. Obsahuje NPK, minerály, rohovinu, humínové kyseliny.

266