Organické hnojivo na zeler

16 položiek celkom
hosticke 5 kg
Tip
9,90 €

Univerzálne NPK hnojivo, ktoré zásobuje rastliny rovnomerne živinami. Prináša vyššiu úrodu.

839
Humac® Agro
Tip
od 16 €

Prírodný stimulátor úrodnosti pôdy a pôdny detoxikant. Obsahuje všetky v prírode sa vyskytujúce makro, mikro a stopové prvky.

467/5 K
Bioka Urtica
Tip
19 €

Výluh zo žihľavy dvojdomej. Využíva sa ako bio postrek proti hubovým chorobám a ako bio hnojivo.

800
Biobizz Bio Grow
Tip
od 6 €

Prírodné NPK hnojivo na zeleninu aj izbové kvety. 100% extrakt holandskej cukrovej repy. Bohaté na NPK, minerály. Podporuje pôdny život.

605/500
Biobizz Fish Mix
od 8,50 €

Stimuluje produkciu pôdnych mikroorganizmov a užitočných baktérií. Obsahuje emulziu rýb zo Severného mora a extrakt cukrovej repy.

602/500
Biobizz Acti-Vera
od 11 €

Prírodný stimulátor imunity rastlín. Obsahuje extrakt Aloe Vera.

587/250
Biobizz Root Juice
od 14 €

Stimulátor explozívneho rastu koreňového systému. Obsahuje kyselinu humínovú a morské riasy.

581/250
Biobizz Bio Heaven
Tip
od 19 €

Prémiové organické hnojivo. Obsahuje 18 dôležitých aminokyselín. Podporuje silný rast a odolnosť rastlín. Prírodný stimulátor metabolizmu. 

575/250
BioTomal Biomit
6,90 €

Organické univerzálne hnojivo. Obsahuje zmes výťažkov z viac ako 60 bylín.  

539
Humix® Univerzál pre záhradkárov
Novinka Tip
6,90 €

Univerzálne organické hnojivo. Obsahuje humínové látky, makro a mikro prvky. Aplikácia na list alebo ku koreňom.  

518
VermiVital Zelenina
Tip
13,90 €

Prírodné hnojivo na zeleninu z vermi-kompostu. Obsahuje prospešné humínové kyseliny, fulvokyseliny, aminokyseliny, fytohormóny, minerály.  

449
Rokosan Univerzál
6,50 €

Organické univerzálne dusíkaté hnojivo. Obsahuje mletú rohovinu, ktorá je zdrojom dusíka.

278
Hore
Ďalšie produkty

Zdravý a veľký zeler je nie len skvelou pochúťkou, ale aj vizitkou každého dobrého záhradkára. Vypestovať zdravý zeler je pomerne náročné. Základom je obohatiť pôdu pred výsadbou a výrazne hnojiť zeler počas rastu.

Hnojivo na zeler - 3 Prírodniny tipy pre bohatú úrodu

Zorientovať sa v ponuke hnojív pre zeler môže byť náročné. Preto sme pre vás vybrali produkty, ktoré zabezpečia všetko potrebné pre bohatú úrodu.

V jednoduchosti platí, že organické hnojivo na zeler je nevyhnutnosť (1), Humac Agro (2) je výrazná posila pre rast a využijete ho pre celú záhradu. Ak zvolíte aj niektorý stimulátor (3), váš zeler zažije priam záhradné nebo. ☀️

1. Organické hnojivá na zeler

Zeler je veľmi náročný na živiny. Vyžaduje najmä bór, NPK prvky (dusík, fosfor, draslík), pričom na dusík je extra náročný. Hnojivo na zeler môžete zvoliť tekuté alebo sypké, pričom obe formy sú dôležité pre správne pestovanie zeleru.

  • Sypké hnojivo na zeler použite hlavne pri sadení zeleru na záhon a následne v strede sezóny.
  • Tekuté hnojivo na zeler odporúčame použiť najmä v priebehu rastu zeleru. Dodá zeleru dodatočné živiny, ktoré potrebuje pre silný rast.

#ShowMore#

2. Hnojivá pre prípravu pôdy pred sezónou

Čím je pôda bohatšia na organický život a humus, tým viac živín dokáže zeler prijať. Preto sa zapracováva hnoj do pôdy. Alternatívou hnoja je prírodný produkt Humac Agro. Humac Agro vďaka svojmu zloženiu obohatí pôdu a podporuje pôdny život. Ďalšou výhodou Humac Agro je, že ho môžete aplikovať celoročne, teda aj počas sezóny.

Zeler tiež veľmi dobre reaguje na zakopanie kompostu ku koreňom. Kompost prevzdušní pôdu, čo je dôležité pre silný rast zeleru.

3. Prírodné stimulátory pre zeler

Ak sa chcete stať priam majstrom v pestovaní zeleru, vyberte si z produktov od inovatívnej značky Biobizz. Tieto stimulátory podporujú jednotlivé fázy rastu pre maximálny efekt.

Hnojivá na zeler v našej ponuke sú hlavne zo Slovenska. Nákupom u nás podporíte nie len zdravú záhradu, ale aj slovenských výrobcov.