Organické hnojivo na Ananás

4 položiek celkom
Biobizz Bio Bloom
od 9 €

Hnojivo na kvety a stimulátor bohatého zakvitnutia rastlín. Obsahuje draslík, fosfor a dusík (NPK), tiež enzýmy, aminokyseliny a rastlinné hormóny.  

599/500
Biobizz Topmax
od 17 €

Stimulátor silného rastu kvetov a zdravých, chutných plodov pre zeleninu a ovocie. Obsahuje humínové a fulvové kyseliny.

590/500
Rokosan Letničky a balkónové kvety
6,90 €

Organické sypké hnojivo na balkónové kvety. Obsahuje NPK, minerály, rohovinu, humínové kyseliny.

269
Rokosan Rokohumin Kvitnúce kvety
7,50 €

Organické tekuté hnojivo na kvety. Obsahuje NPK, minerály, aminokyseliny, humínové kyseliny. Aplikácia na list alebo ku koreňom.

239

Exotický ananás môže prekvitať aj u vás doma. Stačí, ak mu doprajete správne svetelné podmienky, optimálne množstvo vody a dostatok výživných látok prostredníctvom organických hnojív. Pravidelné hnojenie ananásu s organickými hnojivami posilňuje rozvoj koreňového systému, rýchlejší rast, bohaté zakvitnutie a ľahšie prekonáva stresové podmienky (premokrenie pôdy, sucho, škodcovia). Organické hnojivá udržiavajú ananás vo forme tak, aby celoročne prosperoval.

#ShowMore# 

Ak sa chcete stať priam majstrom v pestovaní ananásu, vyberte si z produktov od inovatívnej značky Biobizz. Tieto stimulátory podporujú jednotlivé fázy rastu pre maximálny efekt.