Organické hnojivo na Jazmín

8 položiek celkom
Biobizz Bio Grow
Tip
od 7 €

Prírodné NPK hnojivo na zeleninu aj izbové kvety. 100% extrakt holandskej cukrovej repy. Bohaté na NPK, minerály. Podporuje pôdny život.

605/500
Biobizz Fish Mix
od 9 €

Stimuluje produkciu pôdnych mikroorganizmov a užitočných baktérií. Obsahuje emulziu rýb zo Severného mora a extrakt cukrovej repy.

602/500
Biobizz Bio Bloom
od 9 €

Hnojivo na kvety a stimulátor bohatého zakvitnutia rastlín. Obsahuje draslík, fosfor a dusík (NPK), tiež enzýmy, aminokyseliny a rastlinné hormóny.  

599/500
Biobizz Alg-A-Mic
od 12 €

Protistresový stimulátor pre rastliny. Pomáha pri chorobách, suchu alebo krupobitiu.

596/500
Biobizz Acti-Vera
od 11 €

Prírodný stimulátor imunity rastlín. Obsahuje extrakt Aloe Vera.

587/250
Biobizz Root Juice
od 14 €

Stimulátor explozívneho rastu koreňového systému. Obsahuje kyselinu humínovú a morské riasy.

581/250
Biobizz Bio Heaven
Tip
od 19 €

Prémiové organické hnojivo. Obsahuje 18 dôležitých aminokyselín. Podporuje silný rast a odolnosť rastlín. Prírodný stimulátor metabolizmu. 

575/250
Rokosan Univerzál
6,90 €

Organické univerzálne dusíkaté hnojivo. Obsahuje mletú rohovinu, ktorá je zdrojom dusíka.

278

Jazmín bude prosperovať najmä na slnečnom mieste a v pôde, ktorá je bohatá na živiny. Aby ste dosiahli čo najlepšie výsledky, odporúčame jazmín pravidelne hnojiť. Hnojenie jazmínu s organickými hnojivami podporuje jeho bohaté zakvitnutie, rýchlejší rast a odolnosť voči stresovým podmienkam (sucho, choroby, škodcovia). Organické hnojivá sa dokonale postarajú o zdravý a silný rast všetkých odrôd jazmínu. Zveľaďte krásu kvitnúcich kvetov jednoducho, šetrne a účinne.

#ShowMore# 

Ak sa chcete stať priam majstrom v pestovaní jazmínu, vyberte si z produktov od inovatívnej značky Biobizz. Tieto stimulátory podporujú jednotlivé fázy rastu pre maximálny efekt.