Organické hnojivo na Vavrínovec

7 položiek celkom
Humac® Agro
Tip
od 18 €

Prírodný stimulátor úrodnosti pôdy a pôdny detoxikant. Obsahuje všetky v prírode sa vyskytujúce makro, mikro a stopové prvky.

467/5 K
hnojik
Tip
od 7,90 €

Univerzálne NPK hnojivo s použitím na záhradu aj izbové kvety. Bez zápachu. Silný odpudivý účinok na škodcov ako molice, vošky, skočky. 

912/1-3
VermiVital Eisenia Humus
Tip
od 14 €

Bio kompost ktorý slúži ako prírodné hnojivo. Obsahuje prospešné humínové kyseliny, fulvokyseliny, aminokyseliny, fytohormóny.

455/10
hosticke 5 kg
Tip
od 4,90 €

Univerzálne NPK hnojivo, ktoré zásobuje rastliny rovnomerne živinami. Prináša vyššiu úrodu.

839/1 K
Biobizz Fish Mix
od 9 €

Stimuluje produkciu pôdnych mikroorganizmov a užitočných baktérií. Obsahuje emulziu rýb zo Severného mora a extrakt cukrovej repy.

602/500
hnoj sity
Tip
14 €

Organické hnojivo z odležaného konského trusu. Hnojivo je čisté, bez prístelky. Nezapácha. Hnojivo pochádza z rodinnej farmy pri Zvolene, kde sú kone vo voľnom pastvinnom...

938
HH guano 1kg RGB lr
7,90 €

Čisto prírodné guáno (trus morských vtákov). Zvyšuje obsah humusu a úrodnosť pôdy. Pôsobí dlhodobo a poskytuje rastlinám živiny počas celého vegetačného obdobia.

924

Vavrínovec bude prosperovať na slnečnom stanovišti alebo v polotieni, v priepustnej pôde, ktorá je bohatá na živinyHnojenie vavrínovca s organickými hnojivami posilňuje rozvoj koreňového systému, zdravý rast a odolnosť voči stresovým podmienkam (mráz, sucho, škodcovia).

Kedy používať hnojivo na Vavrínovec

Pri používaní organického hnojiva na Vavrínovec je dôležité dodržiavať správnu dávku a frekvenciu aplikácie. Zvyčajne sa odporúča aplikovať hnojivo raz za rok v jarnej alebo jesennej sezóne. Hnojivo môžete aplikovať priamo na pôdu okolo rastliny a potom ho jemne zapracovať do pôdy. 

Vavrínovec má rád priepustnú pôdu. Ťažké pôdy preto môžete vylepšiť pridaním vermikompostu alebo Humac Agro. Tieto výrobky prevzdušňujú pôdu a dodávajú do nej organický materiál.

Pre samotné hnojenie vavrínovca odporúčame použiť Hoštické NPK hnojivo s guánom. Obsahuje dusík, draslík, fosfor a iné dôležité látky pre zdravý rast a sýtozelené listy.

 
 
 
Ectovit

Hoštické hnojivo na Vavrínovce

Ectovit
Ekologické hnojivo
Ectovit
Podporuje pôdny život
Ectovit
Podporuje dobrú štruktúru pôdy
Ectovit
Využijete aj pre iné rastliny
Ectovit
5 kg až na 20 m²
 

Ďakujeme za podporu!

Kúpou ekologického hnojiva pomáhate svojej záhrade, aj našej prírode!

Ak sa chcete stať priam majstrom v pestovaní vavrínovca, k hnojivu si môžete dokúpiť aj produkty od inovatívnej značky Biobizz: