Paprika organické NPK hnojivo

Vypestujte si dokonalú papriku s organickým hnojivom!

Vyberáme pre vás tie najlepšie NPK hnojivá na papriku zo Slovenska, Česka aj zahraničia.

Rokosan Plodová Zelenina

Rokosan - Skvelá Voľba Pre PAPRIKU

Rokosan - NPK hnojivo na PAPRIKU
1 kg balenie až na 35 rastlín
Rokosan - NPK hnojivo na PAPRIKU
Obsahuje všetky NPK živiny pre papriku
Rokosan - NPK hnojivo na PAPRIKU
Ekologické hnojivo
 
Rokosan - NPK hnojivo na PAPRIKU
Rýchle dodanie, ochota predajcu, za mňa spokojnosť..

Gabriela Račková

Rokosan - NPK hnojivo na PAPRIKU
Som veľmi spokojný,objednávka bola vybavená veľmi skoro a aj cena je dobrá,ale veľmi milo ma prekvapil darček.

Pavol Gerhát

Rokosan - NPK hnojivo na PAPRIKU
Maximálne spokojný - super komunikácia, ochota, rýchle doručenie

Peter

#ShowMore#

Organické NPK hnojivá na papriku sa ľahko aplikujú a obsahujú najdôležitejšie živiny - dusík, fosfor, draslík (NPK), ktoré sú nevyhnutné pre zdravý rast papriky a tvorbu plodov. Pravidelné prihnojovanie pôdy s NPK hnojivami vám prinesie bohatú nádielku chutných paprík. V jednoduchosti platí - zdravá úroda, zo zdravej pôdy. Vyberte si z bohatej ponuky NPK hnojív od obľúbených slovenských výrobcov.

Tekuté verzus granulované NPK hnojivo na papriku

Tekuté NPK hnojivá na papriku sú veľmi dôležité pre zdravé rastliny. Oproti granulovaným hnojivám, tekuté hnojivá sa skôr odplavia z pôdy. Tekutým NPK hnojivom teda musíte hnojiť častejšie, približne 1x za 2-3 týždne. Tekuté hnojivo aplikujte zálievkou ku koreňom alebo postrekom na list.

PRÍRODNINY TIP 

  • Hnojenie postrekom na list je veľmi dôležité. Postrek na list pomáha rastline v stresových situáciách (sucho, napadnutie škodcom, preliatie, krupobitie), kedy rastlina nedokáže dostatočne čerpať živiny koreňmi. Živiny z postreku na list prijíma rastlina oveľa lepšie.

Granulované NPK hnojivá na papriku sa aplikujú jemným zakopaním ku koreňom a pôsobia dlhodobo. Následne pridajte zálievku, aby sa účinok hnojiva stimuloval. Hnojivom postačí hnojiť v priemere 2-3x za sezónu.

 
4 položiek celkom
SK 4 litry hnojik
Tip Najpredávanejšie hnojivo
od 8,50 €

Univerzálne NPK hnojivo pre celú záhradu. Bez zápachu. Podporuje odolnosť rastlín. Silný odpudivý účinok na škodcov ako molice, vošky, skočky. 

912/1-3
Humac® Agro
Tip
od 22 €–18 %
od 18 €

Prírodný stimulátor úrodnosti pôdy a pôdny detoxikant. Obsahuje všetky v prírode sa vyskytujúce makro, mikro a stopové prvky.  

467/5 K
Rokosan Rokohumin Univerzál
Tip
7,50 €

Organické tekuté hnojivo na zeleninu, kvety či stromy. Obsahuje NPK, minerály, aminokyseliny, humínové kyseliny. Aplikácia na list alebo ku koreňom.

248
HH guano 1kg RGB lr
7,90 €

Čisto prírodné guáno (trus morských vtákov). Zvyšuje obsah humusu a úrodnosť pôdy. Pôsobí dlhodobo a poskytuje rastlinám živiny počas celého vegetačného obdobia.

924