Pažítka organické NPK hnojivo

Vypestujte si bohatú úrodu plnú chutí s organickými hnojivami.

Vyberáme pre vás tie najlepšie hnojivá zo Slovenska aj zahraničia.

Hnojík

Hnojík - HIT sezóny

Hnojík
posypom aj zálievkou
Hnojík
bohatý na NPK živiny
Hnojík
proti škodcom, chorobám
 
Hnojík
Rýchle dodanie, ochota predajcu, za mňa spokojnosť..

Gabriela Račková

Hnojík
Som veľmi spokojný,objednávka bola vybavená veľmi skoro a aj cena je dobrá,ale veľmi milo ma prekvapil darček.

Pavol Gerhát

Hnojík
Maximálne spokojný - super komunikácia, ochota, rýchle doručenie

Peter

Pažítka organické NPK hnojivo - obľúbený výber:

#showmore#

Doprajte vašim kulinárskym špecialitám znamenitú chuť čerstvých byliniek z vlastnej bylinkovej záhrady. Organické NPK hnojivá z našej ponuky sú ideálnou voľbou pre zdravé pestovanie pažítky. Už zakrátko spozorujete zdravý a bujný rast pažítky, ktorá je plná vitamínov. Aby ste dosiahli čo najlepšie pestovateľské výsledky, môžete pažítku prihnojiť vermikompostom. Vytvorenie zdravej pôdy s dostatkom výživných látok je hlavným kľúčom k úspešnému pestovaniu byliniek. 

Vďaka NPK hnojivám z našej ponuky ľahko dopestujete chutnú pažítku:

  • Hoštické hnojivo na bylinky je určené pre všetky druhy byliniek. Zvýrazňuje arómu a chuť pažítky. Obsahuje guáno, ktoré zvyšuje podiel humusu a úrodnosť pôdy.
  • Hnojík obsahuje chitín, ktorý podporuje imunitu byliniek. Má silne odpudivý účinok na škodcov ako molice, vošky, skočky. 
  • Rokohumin Univerzál vyživuje pažítku vo všetkých fázach rastu. 

Tekuté NPK hnojivo verzus granulované NPK hnojivo na pažítku

Tekuté univerzálne NPK hnojivá sú veľmi dôležité pre zdravie a vitalitu pažítky. Oproti granulovaným hnojivám, tekuté hnojivá sa skôr odplavia z pôdy. Tekutým NPK hnojivom teda musíte hnojiť častejšie, približne 1x za 2-3 týždne. Tekuté hnojivo aplikujte zálievkou ku koreňom alebo postrekom na list.

PRÍRODNINY TIP:

  • Hnojenie postrekom na list pomáha rastline v stresových situáciách (sucho, napadnutie škodcom, preliatie, krupobitie), kedy rastlina nedokáže dostatočne čerpať živiny koreňmi. Živiny z postreku na list prijíma rastlina oveľa lepšie.

Granulované univerzálne NPK hnojivá na pažítku sa aplikujú jemným zakopaním ku koreňom a pôsobia dlhodobo. Následne pridajte zálievku, aby sa účinok hnojiva stimuloval. Granulovaným hnojivom postačí hnojiť v priemere 2-3x za sezónu.

3 položiek celkom
Rokosan Rokohumin Univerzál
Tip
7,50 €

Organické tekuté hnojivo na zeleninu, kvety či stromy. Obsahuje NPK, minerály, aminokyseliny, humínové kyseliny. Aplikácia na list alebo ku koreňom.

248
HH guano 1kg RGB lr
7,90 €

Čisto prírodné guáno (trus morských vtákov). Zvyšuje obsah humusu a úrodnosť pôdy. Pôsobí dlhodobo a poskytuje rastlinám živiny počas celého vegetačného obdobia.

924
Humac® Agro
Tip
od 22 €–18 %
od 18 €

Prírodný stimulátor úrodnosti pôdy a pôdny detoxikant. Obsahuje všetky v prírode sa vyskytujúce makro, mikro a stopové prvky.  

467/5 K