Stain+Odour Eliminator

9,90 € / ks
Skladom (3 ks)

Ekologicky si poradí so škvrnami a eliminuje zápachy. Dôkladne čistí koberce, sedačky alebo peliešky domácich miláčikov pomocou bioenzymatických procesov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Slovenský výrobok
Slovenský výrobok
Komplexne hnojivo
Obsahuje prospešné baktérie
Nezanecháva reziduá v pôde
Nezanecháva reziduá

Stain+Odour Eliminator efektívne odtraňuje škvrny a nepríjemné zápachy od moču, výkalov, potu, dymu. Dôkladne čistí povrchy z mäkkých materiálov ako sú koberce, sedačky, čalúnený nábytok, textílie, závesy, obuv, či peliešky domácich miláčikov. Je šetrný k pokožke a spoľahlivo nahrádza chémiu. Nemal by chýbať v žiadnej domácnosti, v ktorej bývajú štvornohí chlpáči.

Hladné baktérie. Ako to funguje?

Možno si to neuvedomujeme, ale bežné čistiace prostriedky na upratovanie sú častým zdrojom toxínov. A dobrovoľne si ich vnášame do domácnosti. Pri kontakte s kožou alebo vdychovaním výparov sa ľahko dostanú do organizmu a môžu poškodiť naše zdravie. Pritom existuje skvelá alternatíva - ekologické čistiace prostriedky. Nepredstavujú nebezpečenstvo pre ľudí, zvieratá a ani pre životné prostredie.

Stain+Odour Eliminator čistí znečistené povrchy na základe bioenzymatických procesov. Obsahuje priateľské mikroorganizmy, ktoré sú schopné efektívne bojovať so špinou v mieste jej vzniku. Rozkladajú nečistoty a následne ich spotrebujú ako svoju výživu. Bez problémov sa dostanú aj do ťažko prístupných miest (špáry, jednotlivé vlákna textílie a podobne).

Stain+Odour Eliminator poskytuje dlhodobú ochranu pred opätovným znečistením. Pretože po odstránení prvotných nečistôt prechádzajú mikroorganizmy do neaktívneho stavu. A opätovným znečistením povrchu sa stávajú reaktívnymi. 

Stain+Odour Eliminator: Bojovník proti škvrnám a zápachu 

  • Neobsahuje agresívnu chémiu.
  • Odstraňuje škvrny a zápachy od zvieracieho moču, výkalov, potu, dymu.
  • Reaktívny účinok mikroorganizmov zabezpečí dlhodobú ochranu pred opätovným znečistením.
  • Upratovanie s ekologickými čistiacimi prostriedkami šetrí peniaze, čas a životné prostredie. 

Balenie: 500 ml

Dodatočné parametre

Kategória: Upratovanie
Hmotnosť: 0.85 kg
Vhodný pre: alergikov, citlivú pokožku

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: