Čučoriedky - organický substrát

5 položiek celkom
gazdovsky substrat
Novinka
12,90 €

Slovenský substrát určený pre čučoriedky a kyslomilné rastliny. Je tvorený zmesou vermikompostu, kvalitnej bielej rašeliny a je obohatený o NPK.

890
vyr 89800101a agro zahradnicky kompost 50l 8594005003194 800x800
Novinka
10,90 €

Kompost rastlinného pôvodu obohatený o dolomitický vápenec. Vytvára úrodnejšiu pôdu pre zeleninu, ovocie, okrasné kvety, trávniky, ovocné stromy.

918
vermital gazdovsky kompost
Novinka Tip
22,90 €

Slovenská vitamínová bomba pre správnu výživu rastlín. Obsahuje kvalitný vermi-kompost, čo ocení zelenina, ovocie, okrasné kvety, trávniky, ovocné stromy.

854
gazdovsky substrat vysev
Novinka Tip
8,90 €

Špeciálne namiešaný substrát pre pestovanie sadeničiek, zakoreňovanie odrezkov a klíčenie semien.

906
vermikompost 20l
Novinka Tip
22,90 €

Prírodné hnojivo na zeleninu a ovocné stromy z vermi-kompostu. Poskytuje komplexné spektrum živín, nevyhnutných pre zdravie rastlín a kvalitnú úrodu.  

857

Substráty z našej ponuky sú špeciálne namiešané tak, aby sa ľahko vstrebávali koreňmi rastlín a podporovali zdravý rast čučoriedok. Podporujú aj vzdušnosť pôdy a efektívne hospodária s vodou. Kvalitným substrátom vytvoríte skvelé podmienky pre úspešné pestovanie čučoriedok. Organické substráty obohatené o organické látky a správna starostlivosť vám zaručene prinesú bohatú úrodu čučoriedok.

#showmore#

Chutné a zdravé čučoriedky si ľahko dopestujete s prémiovými substrátmi:

  • Gazdovský substrát pre čučoriedky je špeciálne vyvinutý pre kyslomilné rastliny. Uspokojuje presné potreby čučoriedok vo všetkých fázach rastu. Obsahuje vermikompost, bielu rašelinu a je obohatený o NPK prvky.