Uhorky organické NPK hnojivo

Vypestujte si dokonalé uhorky s organickým hnojivom!

Vyberáme pre vás tie najlepšie NPK hnojivá na uhorky zo Slovenska, Česka aj zahraničia.

 
 
Hoštické - NPK hnojivo na uhorky

Hoštické Hnojivo - Skvelá Voľba Pre UHORKY

Rokohumin - NPK hnojivo na uhorky
Získate až 200 l zálievky
Rokohumin - NPK hnojivo na uhorky
Obsahuje všeky NPK živiny pre uhorky
Rokohumin - NPK hnojivo na uhorky
Ekologické hnojivo
 
Rokohumin - NPK hnojivo na uhorky
Rýchle dodanie, ochota predajcu, za mňa spokojnosť..

Gabriela Račková

Rokohumin - NPK hnojivo na uhorky
Som veľmi spokojný,objednávka bola vybavená veľmi skoro a aj cena je dobrá,ale veľmi milo ma prekvapil darček.

Pavol Gerhát

Rokohumin - NPK hnojivo na uhorky
Maximálne spokojný - super komunikácia, ochota, rýchle doručenie

Peter

#showmore#

Organické NPK hnojivá na uhorky sa ľahko aplikujú a obsahujú najdôležitejšie živiny - dusík, fosfor, draslík (NPK), ktoré sú nevyhnutné pre zdravý rast uhoriek a tvorbu plodov. Pravidelné prihnojovanie pôdy s NPK hnojivami vám prinesie bohatú nádielku chutných uhoriek. V jednoduchosti platí - zdravá úroda, zo zdravej pôdy. Vyberte si z bohatej ponuky NPK hnojív od obľúbených slovenských výrobcov.

Tekuté verzus granulované NPK hnojivo na uhorky

Tekuté NPK hnojivá na uhorky sú veľmi dôležité pre zdravé rastliny. Oproti granulovaným hnojivám, tekuté hnojivá sa skôr odplavia z pôdy. Tekutým NPK hnojivom teda musíte hnojiť častejšie, približne 1x za 2-3 týždne. Tekuté hnojivo aplikujte zálievkou ku koreňom alebo postrekom na list.

PRÍRODNINY TIP 

  • Hnojenie postrekom na list je veľmi dôležité. Postrek na list pomáha rastline v stresových situáciách (sucho, napadnutie škodcom, preliatie, krupobitie), kedy rastlina nedokáže dostatočne čerpať živiny koreňmi. Živiny z postreku na list prijíma rastlina oveľa lepšie.

Granulované NPK hnojivá na uhorky sa aplikujú jemným zakopaním ku koreňom a pôsobia dlhodobo. Následne pridajte zálievku, aby sa účinok hnojiva stimuloval. Hnojivom postačí hnojiť v priemere 2-3x za sezónu.

3 položiek celkom
Rokosan Rokohumin Univerzál
Tip
7,50 €

Organické tekuté hnojivo na zeleninu, kvety či stromy. Obsahuje NPK, minerály, aminokyseliny, humínové kyseliny. Aplikácia na list alebo ku koreňom.

248
HH guano 1kg RGB lr
7,90 €

Čisto prírodné guáno (trus morských vtákov). Zvyšuje obsah humusu a úrodnosť pôdy. Pôsobí dlhodobo a poskytuje rastlinám živiny počas celého vegetačného obdobia.

924
Humac® Agro
Tip
od 22 €–18 %
od 18 €

Prírodný stimulátor úrodnosti pôdy a pôdny detoxikant. Obsahuje všetky v prírode sa vyskytujúce makro, mikro a stopové prvky.  

467/5 K