NPK hnojivo na zeleninu

Vypestujte si dokonalú zeleninu s organickým hnojivom!

Vyberáme pre vás tie najlepšie NPK hnojivá na zeleninu zo Slovenska, Česka aj zahraničia.

 
 
Rokohumin - NPK hnojivo na zeleninu

Rokohumin - Skvelá Voľba Pre ZELENINU

Rokohumin - NPK hnojivo na zeleninu
Získate až 50 l zálievky
Rokohumin - hnojivo na zeleninu
Obsahuje všeky NPK živiny pre zeleninu
Rokohumin - NPK hnojivo na zeleninu
Ekologické hnojivo
 
Rokohumin - NPK hnojivo na zeleninu
Rýchle dodanie, ochota predajcu, za mňa spokojnosť..

Gabriela Račková

Rokohumin - NPK hnojivo na zeleninu
Som veľmi spokojný,objednávka bola vybavená veľmi skoro a aj cena je dobrá,ale veľmi milo ma prekvapil darček.

Pavol Gerhát

Rokohumin - NPK hnojivo na zeleninu
Maximálne spokojný - super komunikácia, ochota, rýchle doručenie

Peter

#showmore#

Univerzálne organické NPK hnojivá sa ľahko aplikujú a obsahujú najdôležitejšie živiny - dusík, fosfor, draslík (NPK), ktoré sú nevyhnutné pre zdravý rast zeleniny a tvorbu plodov. Pravidelné prihnojovanie pôdy s NPK hnojivami vám prinesie bohatú nádielku zeleniny. V jednoduchosti platí - zdravá úroda, zo zdravej pôdy. Vyberte si z bohatej ponuky NPK hnojív od obľúbených slovenských výrobcov.

Tekuté NPK hnojivo verzus granulované NPK hnojivo

Tekuté univerzálne NPK hnojivá sú veľmi dôležité pre zdravú záhradu. Oproti granulovaným hnojivám, tekuté hnojivá sa skôr odplavia z pôdy. Tekutým NPK hnojivom teda musíte hnojiť častejšie, približne 1x za 2-3 týždne. Tekuté hnojivo aplikujte zálievkou ku koreňom alebo postrekom na list.

PRÍRODNINY TIP:

  • Hnojenie postrekom na list pomáha rastline v stresových situáciách (sucho, napadnutie škodcom, preliatie, krupobitie), kedy rastlina nedokáže dostatočne čerpať živiny koreňmi. Živiny z postreku na list prijíma rastlina oveľa lepšie.

Granulované univerzálne NPK hnojivá sa aplikujú jemným zakopaním ku koreňom a pôsobia dlhodobo. Následne pridajte zálievku, aby sa účinok hnojiva stimuloval. Granulovaným hnojivom postačí hnojiť v priemere 2-3x za sezónu.

4 položiek celkom
SK 4 litry hnojik
Tip Najpredávanejšie hnojivo
od 8,50 €

Univerzálne NPK hnojivo pre celú záhradu. Bez zápachu. Podporuje odolnosť rastlín. Silný odpudivý účinok na škodcov ako molice, vošky, skočky. 

912/1-3
Rokosan Rokohumin Univerzál
Tip
7,50 €

Organické tekuté hnojivo na zeleninu, kvety či stromy. Obsahuje NPK, minerály, aminokyseliny, humínové kyseliny. Aplikácia na list alebo ku koreňom.

248
HH guano 1kg RGB lr
7,90 €

Čisto prírodné guáno (trus morských vtákov). Zvyšuje obsah humusu a úrodnosť pôdy. Pôsobí dlhodobo a poskytuje rastlinám živiny počas celého vegetačného obdobia.

924
Humac® Agro
Tip
od 22 €–18 %
od 18 €

Prírodný stimulátor úrodnosti pôdy a pôdny detoxikant. Obsahuje všetky v prírode sa vyskytujúce makro, mikro a stopové prvky.  

467/5 K