Organické hnojivo na paradajky

Vypestujte si dokonalé paradajky s organickým hnojivom!

Vyberáme pre vás tie najlepšie hnojivá na paradajky zo Slovenska, Česka aj zahraničia.

Hoštické hnojivo na paradajky

Hoštické Hnojivo - Skvelá Voľba Pre PARADAJKY

Hoštické Hnojivo - hnojivo na paradajky
1 l balenie až na 200 l zálievky
Hoštické Hnojivo - hnojivo na paradajky
Obsahuje všetky živiny pre paradajky
Hoštické Hnojivo - hnojivo na paradajky
Ekologické hnojivo
 
Hoštické Hnojivo - hnojivo na paradajky
Rýchle dodanie, ochota predajcu, za mňa spokojnosť..

Gabriela Račková

Hoštické Hnojivo - hnojivo na paradajky
Som veľmi spokojný,objednávka bola vybavená veľmi skoro a aj cena je dobrá,ale veľmi milo ma prekvapil darček.

Pavol Gerhát

Hoštické Hnojivo - hnojivo na paradajky
Maximálne spokojný - super komunikácia, ochota, rýchle doručenie

Peter

Organické hnojivá na PARADAJKY - obľúbený výber:

#ShowMore#

Zdravé paradajky bez chorôb sú skvelou pochúťkou, ale aj vizitkou každého dobrého záhradkára. Vypestovať chutné paradajky je pritom jednoduché. Základom je obohatiť pôdu pred výsadbou a hnojiť paradajky počas rastu. Hnojenie paradajok s organickými hnojivami posilňuje rozvoj koreňového systému, bohatú tvorbu plodov, zdravý rast a vyššiu odolnosť voči stresovým podmienkam (mráz, sucho, škodcovia). Vytvorenie zdravej pôdy s dostatkom výživných látok je hlavným kľúčom k úspešnému pestovaniu paradajok.

Hnojivo na paradajky - 3 Prírodniny tipy pre bohatú úrodu

Zorientovať sa v bohatej ponuke hnojív pre paradajky môže byť náročné. Preto sme pre vás vybrali produkty, ktoré zabezpečia všetko potrebné pre bohatú úrodu paradajok.

V jednoduchosti platí, že organické hnojivo na paradajky je nevyhnutnosť (1), Humac Agro (2) je výrazná posila pre rast a využijete ho pre celú záhradu. Ak zvolíte aj niektorý stimulátor (3), vaše paradajky zažijú priam záhradné nebo. ☀️

1. Organické hnojivá na paradajky

Paradajky sú náročné na živiny, vyžadujú najmä NPK prvky (dusík, fosfor, draslík) a horčík. Hnojivo na paradajky môžete zvoliť tekuté alebo sypké, pričom obe formy od jedného výrobcu mávajú rovnaké zloženie. Vyberte si podľa toho, aká aplikácia je pre vás výhodnejšia.

2. Hnojivá pre prípravu pôdy pred sezónou

Čím je pôda bohatšia na organický život a humus, tým viac živín dokážu paradajky prijať. Preto sa zapracováva hnoj do pôdy. Alternatívou hnoja je prírodný produkt Humac Agro. Humac Agro vďaka svojmu zloženiu obohatí pôdu a podporuje pôdny život. Ďalšou výhodou Humac Agro je, že ho môžete aplikovať celoročne, teda aj počas sezóny.

3. Prírodné stimulátory pre paradajky

Ak sa chcete stať priam majstrom v pestovaní paradajok, vyberte si z produktov od inovatívnej značky Biobizz. Tieto stimulátory podporujú jednotlivé fázy rastu pre maximálny efekt.

Hnojivá na paradajky v našej ponuke sú hlavne zo Slovenska. Nákupom u nás podporíte nie len zdravú záhradu, ale aj slovenských výrobcov.

7 položiek celkom
SK 4 litry hnojik
Tip Najpredávanejšie hnojivo
od 8,50 €

Univerzálne NPK hnojivo pre celú záhradu. Bez zápachu. Podporuje odolnosť rastlín. Silný odpudivý účinok na škodcov ako molice, vošky, skočky. 

912/1-3
Rokosan Rokohumin Univerzál
Tip
7,50 €

Organické tekuté hnojivo na zeleninu, kvety či stromy. Obsahuje NPK, minerály, aminokyseliny, humínové kyseliny. Aplikácia na list alebo ku koreňom.

248
Rokosan Univerzál
6,90 €

Organické univerzálne dusíkaté hnojivo. Obsahuje mletú rohovinu, ktorá je zdrojom dusíka.

278
HH guano 1kg RGB lr
7,90 €

Čisto prírodné guáno (trus morských vtákov). Zvyšuje obsah humusu a úrodnosť pôdy. Pôsobí dlhodobo a poskytuje rastlinám živiny počas celého vegetačného obdobia.

924
hosticke na rajaciny a papriky
od 6,90 €

Organické hnojivo na paradajky a papriky pre zdravý rast a chutné plody. Obsahuje NPK, hnoj hospodárskych zvierat, guáno a rohovinu.

833/1 K
Humac® Agro
Tip
od 22 €–18 %
od 18 €

Prírodný stimulátor úrodnosti pôdy a pôdny detoxikant. Obsahuje všetky v prírode sa vyskytujúce makro, mikro a stopové prvky.  

467/5 K
Hoštické hnojivo Slepačince granulované
Novinka Tip
4,90 €

Obsahuje fermentovaný slepačí trus, ktorý sa po generácie využíva k výžive zeleniny, ovocia, okrasných rastlín. Má univerzálne využitie v celej záhrade.

1033