Paradajky - tekuté prírodné hnojivo

13 položiek celkom
Biobizz Topmax
od 17 €

Stimulátor silného rastu kvetov a zdravých, chutných plodov pre zeleninu a ovocie. Obsahuje humínové a fulvové kyseliny.

590/500
hosticke na rajaciny a papriky
od 5,90 €

Organické hnojivo na paradajky a papriky pre zdravý rast a chutné plody. Obsahuje NPK, hnoj hospodárskych zvierat, guáno a rohovinu.

833/1 K
Biobizz Bio Grow
Tip
od 6 €

Prírodné NPK hnojivo na zeleninu aj izbové kvety. 100% extrakt holandskej cukrovej repy. Bohaté na NPK, minerály. Podporuje pôdny život.

605/500
Biobizz Fish Mix
od 8,50 €

Stimuluje produkciu pôdnych mikroorganizmov a užitočných baktérií. Obsahuje emulziu rýb zo Severného mora a extrakt cukrovej repy.

602/500
Biobizz Alg-A-Mic
od 11 €

Protistresový stimulátor pre rastliny. Pomáha pri chorobách, suchu alebo krupobitiu.

596/500
Biobizz Acti-Vera
od 11 €

Prírodný stimulátor imunity rastlín. Obsahuje extrakt Aloe Vera.

587/250
Biobizz Root Juice
od 14 €

Stimulátor explozívneho rastu koreňového systému. Obsahuje kyselinu humínovú a morské riasy.

581/250
Biobizz Bio Heaven
Tip
od 19 €

Prémiové organické hnojivo. Obsahuje 18 dôležitých aminokyselín. Podporuje silný rast a odolnosť rastlín. Prírodný stimulátor metabolizmu. 

575/250
BioTomal Biomit
6,90 €

Organické univerzálne hnojivo. Obsahuje zmes výťažkov z viac ako 60 bylín.  

539
Humix® Univerzál pre záhradkárov
Novinka Tip
6,90 €

Univerzálne organické hnojivo. Obsahuje humínové látky, makro a mikro prvky. Aplikácia na list alebo ku koreňom.  

518
VermiVital Zelenina
Tip
13,90 €

Prírodné hnojivo na zeleninu z vermi-kompostu. Obsahuje prospešné humínové kyseliny, fulvokyseliny, aminokyseliny, fytohormóny, minerály.  

449
Rokosan Rokohumin Zelenina
6,90 €

Organické tekuté hnojivo na zeleninu. Obsahuje NPK, minerály, aminokyseliny, humínové kyseliny. Aplikácia na list alebo ku koreňom.

251
Hore
Ďalšie produkty

Zdravé paradajky bez chorôb sú nie len skvelou pochúťkou, ale aj vizitkou každého dobrého záhradkára. Vypestovať chutné paradajky pritom nie je náročné. Základom je obohatiť pôdu pri výsadbe, napríklad kompostom a hnojiť paradajky pri tvorbe kvetov.

Paradajky sú náročné na živiny, vyžadujú najmä NPK prvky (dusík, fosfor, draslík) a horčík. Tekuté organické hnojivá majú výrazný vplyv na rozvoj koreňového systému, tvorbu plodov a zdravý rast. Vytvorenie zdravej pôdy s dostatkom výživných látok je hlavným kľúčom k úspešnému pestovaniu.

#ShowMore# 

Pochutnajte si aj vy na šťavnatých paradajkách, ktoré si ľahko dopestujete s tekutými organickými hnojivami z našej ponuky:

  • VermiVital Zelenina je hnojivo vyrobené z vermikompostu. Podporuje prevzdušnenie pôdy a schopnosť zadržať vlahu. Paradajkám zabezpečuje kompletnú výživu, stimuluje ich rast a imunitu.
  • Rokohumín Zelenina je NPK hnojivo, ktorým docielite rovnomerný rast. Podporuje fotosyntézu, zabraňuje aj žltnutiu listov (chloróze).

Ak sa chcete stať priam majstrom v pestovaní paradajok, vyberte si z produktov od inovatívnej značky Biobizz:

Organické tekuté hnojivá na paradajky sú ideálnou voľbou pre hnojenie paradajok. Oproti granulovaným hnojivám, sa tekuté hnojivá skôr odplavia z pôdy. Tekutým hnojivom teda musíte hnojiť častejšie, približne 1x za 2-3 týždne. Aplikujú sa zálievkou alebo postrekom.

Prírodniny tip

  • Hnojenie postrekom na list je veľmi dôležité. Postrek na list pomáha rastline v stresových situáciách (sucho, napadnutie škodcom, preliatie, krupobitie), kedy rastlina nedokáže dostatočne čerpať živiny koreňmi.
  • Na druhej strane, živiny z postreku na list prijíma rastlina oveľa lepšie.