Paradajky - tekuté prírodné hnojivo

4 položiek celkom
Biobizz Fish Mix
od 9 €

Stimuluje produkciu pôdnych mikroorganizmov a užitočných baktérií. Obsahuje emulziu rýb zo Severného mora a extrakt cukrovej repy.

602/500
Rokosan Rokohumin Zelenina
7,50 €

Organické tekuté hnojivo na zeleninu. Obsahuje NPK, minerály, aminokyseliny, humínové kyseliny. Aplikácia na list alebo ku koreňom.

251
hosticke na rajaciny a papriky
od 6,90 €

Organické hnojivo na paradajky a papriky pre zdravý rast a chutné plody. Obsahuje NPK, hnoj hospodárskych zvierat, guáno a rohovinu.

833/1 K
BioTomal Biomit
6,90 €

Organické univerzálne hnojivo. Obsahuje zmes výťažkov z viac ako 60 bylín.  

539
Nezanecháva reziduá v pôde
Bezpečné pre ľudí, prírodu a zvieratá
Stimuluje pôdny život
Stimuluje pôdny život
Podpora drobnohrudkovitej štruktúry pôdy
Podporuje dobrú štruktúru pôdy

Paradajky sú náročné na živiny, vyžadujú najmä NPK prvky (dusík, fosfor, draslík) a horčík. Tekuté organické hnojivá majú výrazný vplyv na rozvoj koreňového systému, tvorbu plodov a zdravý rast paradajok. Tajomstvo úspešného pestovania paradajok je obohatiť pôdu o živiny už pri výsadbe, napríklad kompostom a hnojiť paradajky pri tvorbe kvetov. Zdravé paradajky bez chorôb sú skvelou pochúťkou, ale aj vizitkou každého dobrého záhradkára. 

#ShowMore# 

Pochutnajte si na šťavnatých domácich paradajkách, ktoré si ľahko dopestujete s tekutými organickými hnojivami z našej ponuky:

  • Rokohumín Zelenina je NPK hnojivo, ktorým docielite rovnomerný rast paradajok. Podporuje fotosyntézu, zabraňuje aj žltnutiu listov.
  • Humix Univerzál je vyvážené univerzálne hnojivo. Dodáva paradajkám potrebnú výživu a účinne pôsobí aj proti plesniam.

Ak sa chcete stať priam majstrom v pestovaní paradajok, vyberte si z produktov od inovatívnej značky Biobizz:

Organické tekuté hnojivá na paradajky sú ideálnou voľbou pre hnojenie paradajok. Oproti granulovaným hnojivám sa tekuté hnojivá skôr odplavia z pôdy. Tekutým hnojivom teda musíte hnojiť častejšie, približne 1x za 2-3 týždne. Aplikujú sa zálievkou alebo postrekom.

Prírodniny tip

  • Hnojenie postrekom na list je veľmi dôležité. Postrek na list pomáha rastline v stresových situáciách (sucho, napadnutie škodcom, preliatie, krupobitie), kedy rastlina nedokáže dostatočne čerpať živiny koreňmi.
  • Na druhej strane, živiny z postreku na list prijíma rastlina oveľa lepšie.