Floraservis Cuprotonic 100 ml

6,90 € / ks
Skladom (4 ks)

Zvyšuje odolnosť rastlín proti bakteriálnym a hubovým chorobám, vrátane múčnatky, moniliózy, peronospóry a botrytídy.

Detailné informácie

Podrobný popis

Ak máte na svojej záhrade problémy s hubovými ochoreniami, ako je múčnatka alebo plesne, určite viete, ako ťažké je s nimi bojovať. Ale čo keby sme vám povedali, že existuje prírodný spôsob, ako týmto chorobám predísť a zároveň zvýšiť zdravie a vitalitu vašich rastlín?

Hovoríme o hnojive Cuprotonic, ktoré je účinným stimulátorom imunity. Navyše obsahuje aj meď a zinok, ktoré účinne bojujú proti bakteriálnym a hubovým chorobám. 

Zvyšovanie odolnosti rastlín proti chorobám

Cuprotonic zvyšuje odolnosť rastlín proti bakteriálnym a hubovým chorobám, vrátane múčnatky, peronospóry a botrytídy. To znamená, že rastliny sú menej náchylné na infekcie a ochorenia, čo zlepšuje ich celkové zdravie a vitalitu. Okrem toho hnojivo Cuprotonic zvyšuje množstvo a kvalitu plodov, čo sa odráža na ich chuťových vlastnostiach.

Prevencia hubových ochorení

Ak ste v minulosti mali problémy s hubovými ochoreniami na vašej záhrade, odporúčame aplikovať ochranné prípravky už od skorej jari a pravidelne odstraňovať napadnuté časti rastlín. Tým sa znižuje šanca na výskyt chorôb a ak sa aj vyskytnú, ich prejavy sú oveľa menej závažné.

Hlavné ingrediencie hnojiva Cuprotonic

Cuprotonic obsahuje zložky meď a zinok, ktoré sa ľahko dostávajú do chorých buniek a ovplyvňujú bunkovú plazmu pôvodcu choroby. Tým sa znižuje schopnosť pôvodcu choroby vykonávať fyziologické funkcie a ochorenie mizne.

Aplikácia hnojiva Cuprotonic

Hnojivo Cuprotonic môžete aplikovať na všetky druhy zeleniny, ovocných stromov a okrasných kvetov. 

Odporúčané dávkovanie:

  • Vinič a ovocné stromy (postrek): 20-40 ml na 10 l vody (podľa závažnosti ochorenia v predošlých rokoch).
  • Zelenina a okrasné stromy (zálievka): 30-50 ml na 10 l vody.
  • Proti kučeravitosti broskýň je potrebné postrek vykonať na jar v čase nalievania pukov až do kvitnutia stromov.
  • Aplikáciu opakujte v 2 týždňových intervaloch, maximálne 4x.

Dodatočné parametre

Kategória: Ochrana rastlín na záhrade, Múčnatka - biologický postrek a ochrana, Monilióza - biologický postrek a ochrana, Botrytída - biologický postrek a ochrana, Paradajky Múčnatka - bio postrek a ochrana, Paprika Múčnatka - bio postrek a ochrana, Uhorky Múčnatka - bio postrek a ochrana, Cesnak Múčnatka - bio postrek a ochrana, Baklažán Múčnatka - bio postrek a ochrana, Brokolica Múčnatka - bio postrek a ochrana, Cibuľa Múčnatka - bio postrek a ochrana, Cuketa Múčnatka - bio postrek a ochrana, Kaleráb Múčnatka - bio postrek a ochrana, Kaleráb Botrytída - bio postrek a ochrana, Kapusta Múčnatka - bio postrek a ochrana, Karfiol Múčnatka - bio postrek a ochrana, Kel Múčnatka - bio postrek a ochrana, Mrkva Múčnatka - bio postrek a ochrana, Zeler Múčnatka - bio postrek a ochrana, Peronospóra - biologický postrek a ochrana, Reďkovka Múčnatka - bio postrek a ochrana, Melón Múčnatka - bio postrek a ochrana, Fazuľa Múčnatka - bio postrek a ochrana, Kukurica Múčnatka - bio postrek a ochrana, Repa Múčnatka - bio postrek a ochrana, Petržlen Múčnatka - bio postrek a ochrana, Tekvica Múčnatka - bio postrek a ochrana, Patizón Múčnatka - bio postrek a ochrana, Cvikla Múčnatka - bio postrek a ochrana, Pór Múčnatka - bio postrek a ochrana, Kvaka Múčnatka - bio postrek a ochrana, Vodnica Múčnatka - bio postrek a ochrana, Monilióza Broskýň, Monilióza Čerešní, Monilióza Hrušiek, Monilióza Jabloní, Monilióza Marhúľ, Monilióza Nektariniek, Monilióza Sliviek, Monilióza Višní, Monilióza Kôstkovín
Hmotnosť: 0.1 kg
Účinné proti: Múčnatka, Monilióza, Botrytída, Peronospóra

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: