Biele lepové dosky

4,90 € / ks
Vypredané
Položka bola vypredaná…

Bio ochrana proti piliarke (Piliarka slivková, Piliarka žltá, Piliarka jablčná). Bio ochrana kapusty (Kvetárka kapustová)

Detailné informácie

Podrobný popis

Slovenský výrobok
Slovenský výrobok
Chráni pred škodlivým hmyzom
Chráni pred škodlivým hmyzom
Nezanecháva reziduá v pôde
Nezanecháva reziduá

Biele lepové dosky účinne pomáhajú ako bio ochrana proti piliarke (Piliarka slivková, Piliarka žltá, Piliarka jablčná) a proti Kvetárke kapustovej. Balenie obsahuje 6 ks doštičiek.

Účinná bio ochrana proti piliarke

Žiadna rastlina neposkytuje sladšie výnosy ako ovocné stromy. Ovocné stromy sú však lákadlom pre veľké množstvo škodcov. Silne napadnuté listy žltnú, tmavnú, odumierajú a kvety neprinášajú plody. Ak sa nechcete deliť o svoju úrodu so škodlivým hmyzom, začnite monitorovať ich výskyt pomocou lepových dosiek od výrobcu BioTomal.

Biele lepové dosky BioTomal obsahujú extra silné organické lepidlo na zachytenie škodlivého hmyzu ako je piliarka jabčná, piliarka slivková, strapka záhradná alebo kvetárka kapustová. S Bielymi lepovými doskami BioTomal je možné pestovať zdravé a bohaté plodiny bez použitia nebezpečných pesticídov.

Aplikovanie Bielych lepových dosiek

  • Z lepovej dosky odlepte ochrannú vrstvu a potom ju umiestnite v blízkosti konárov ovocných stromov.
  • Dosky by mali byť blízko konárov, ale lepkavá strana by sa nemala zlepiť s listami alebo konármi stromu.
  • Jedna doska na lepenie hmyzu zvyčajne vydrží až 6 týždňov, kým sa nenaplní hmyzom.
  • Po pokrytí lepivej vrstvy hmyzom, je potrebné dosku vymeniť.

Balenie: 6 ks bielych lepových doštičiek.

Dodatočné parametre

Kategória: Ochrana rastlín na záhrade, Baklažán Strapky - bio postrek a ochrana, Baklažán Piliarka - bio postrek a ochrana, Brokolica Strapky - bio postrek a ochrana, Brokolica Piliarka - bio postrek a ochrana, Cesnak Strapky - bio postrek a ochrana, Cesnak Piliarka - bio postrek a ochrana, Cibuľa Strapky - bio postrek a ochrana, Cibuľa Piliarka - bio postrek a ochrana, Cuketa Strapky - bio postrek a ochrana, Cuketa Piliarka - bio postrek a ochrana, Kapusta Strapky - bio postrek a ochrana, Kapusta Piliarka - bio postrek a ochrana, Karfiol Strapky - bio postrek a ochrana, Karfiol Piliarka - bio postrek a ochrana, Kel Strapky - bio postrek a ochrana, Kel Piliarka - bio postrek a ochrana, Mrkva Strapky - bio postrek a ochrana, Mrkva Piliarka - bio postrek a ochrana, Paradajky Strapky - bio postrek a ochrana, Paradajky Piliarka - bio postrek a ochrana, Paprika Strapky - bio postrek a ochrana, Paprika Piliarka - bio postrek a ochrana, Uhorky Strapky - bio postrek a ochrana, Uhorky Piliarka - bio postrek a ochrana, Zemiaky Strapky - bio postrek a ochrana, Zemiaky Piliarka - bio postrek a ochrana, Zeler Strapky - bio postrek a ochrana, Zeler Piliarka - bio postrek a ochrana
Hmotnosť: 0.13 kg
Účinné proti: Strapky, Piliarka
Vhodné pre zeleninu: Univerzálne, Artičoka, Baklažán, Bôb, Brokolica, Cesnak, Cibuľa, Cuketa, Cvikla, Čakanka, Fazuľa, Fenikel, Hrach, Chilli, Kapusta, Karfiol, Kel, Kukurica, Kvaka, Melón, Mrkva, Paradajky, Paprika, Patizón, Petržlen, Pór, Reďkovka, Repa, Špenát, Tekvica, Uhorky, Vodnica, Zeler, Zemiaky
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: